ALGEMEENE POLITIEVERORDENING VOOR DB GEMEENTE BLOEMENDAAL. Afgekondigd 18 Juni 1907. "Wijzigingen afgekondigd 29 April 1909 en 22 September 1909. Hoofdstuk I. De verdeeling der gemeente en de NUMMERING DER HUIZEN. Afdeeling I. Artikel 1. De Gemeente is verdeeld in drie deelen, te weten: Wijk A. Bloemendaal, begint aan de grensscheiding van de Ge meente Velsen en eindigt aan den steenen grenspaal, staande aan den Bloemendaalscheweg nabij het landgoed, genaamd „Buitentwist" vanaf genoemden steenen paal loopt de scheiding tusschen Bloemen daal en Overveen in oostelijke richting tot en langs de zuid zijde van de Kleverlaan naar de hartlijn van de Delft, in weste lijke richting tot en langs de grensscheiding van de Gemeente Zand voort naar het Noordzeestrand. Wijk B. Overveen, begint aan de hiervoor omschreven grens scheiding en eindigt aan den Zandvoorterweg en aan de grens scheiding der Gemeente Zandvoort. Wijk C. Vogelenzang, begint aan laatstgemelde grensscheiding en eindigt aan die der Gemeente Noordwijkerhout. Er zijn in de Gemeente vijf bebouwde kommen, zooals op bij gaande kaart is aangegeven, n.l. de kom van het park Duinlust, de kom te Bloemendaal, de kom te Overveen, de kom te Aerden- hout en de kom te Vogelenzang. He kom van het park Duinlust wordt begrensd door en ligt binnen de aaneengesloten lijn, die aanvangt op het snijpunt van den Kennemerweg en den Dennenweg, welke lijn verder 60 Meter oostwaarts van en evenwijdig aan den Kennemerweg loopt tot aan de grens van de Gemeente Velsen, deze grens volgt tot aan de Brederodelaan en vervolgens loopt evenwijdig aan en op 60 Meter afstand en ten Westen van de Brederoderlaan en den Meeren- bergscheweg, daarna evenzoo ten Zuiden en ten Westen van den Duinlustparkweg, den Joh. Verhulstweg, (langs de meest westelijke vertakking) tot aan genoemd snijpunt. De kom te Bloemendaal wordt begrensd door en ligt binnen de aaneengesloten lijn, die aanvangt bij den spoorweg Haarlem-Uitgeest ter hoogte van het station Bloemendaal, vervolgens loopt even wijdig aan en op een afstand van 60 Meter ten Noorden van den

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 97