Noorder Stationsweg, den Bloemendaalscheweg, de Donkerelaan, de Aelbrechtsberglaan en de Zomerzorgerlaan, ten Westen van den Hooge Duin- en Daalscheweg, ten Zuiden van den Midden Duin en Daalseheweg, den Parkweg, de Busken Huetlaan en de Klever laan, ten Noorden van de Kleverlaan, ten Noord-Oosten van de Korte Kleverlaan, ten Oosten van den Bloemendaalscheweg en ten Zuiden en Oosten van den Yijverweg tot aan den spoorweg Haarlem- Uitgeest ter hoogte van liet station Bloemendaal. De kom te Overveen wordt begrensd door en ligt binnen de aaneengesloten lijn, die aanvangt bij den Bloemendaalscheweg ter hoogte van de Dompvloedslaan, vervolgens loopt evenwijdig aan en op een afstand van 60 Meter ten Noorden van den Ter Hoff- steedeweg, ten Westen van den Kweekduinweg, ten Zuiden van den Tetterodeweg, ten Westen van den Bloemendaalscheweg langs Belvédère, ten Westen van den Korte Zijlweg tot Elswoutshoek, ten Oosten van den Korte Zijlweg vanaf Elswoutshoek, ten Zuiden van den Zijlweg tot aan de grens der Gremeente Haarlem, ten Noorden van den Zijlweg vanaf die grens, ten Oosten van den Bloemendaalscheweg tot de Dompvloedslaan. De kom te Aerdenhout wordt begrensd door en ligt binnen de aaneengesloten lijn, die aanvangt op den weg langs Oosterduin, 60 Meter uit het snijpunt van den Aerdenhoutsweg en den Schulp weg, vervolgens loopt evenwijdig aan en op een afstand van 60 Meter ten Noorden van den Schulpweg, ten Westen en ten Zuiden van den Doodweg, ten Westen en ten Zuiden van den VanLennep- weg, ten Zuiden van de Aerdenhoutslaan tot de Houtvaart, van daar ten Noorden van de Aerdenhoutslaan en ten Oosten van den Aerdenhoutsweg tot het uitgangspunt. De kom te Vogelenzang wordt begrensd door en ligt binnen de aaneengesloten lijn, die aanvangt op den Vogelenzangscheweg 60 Meter noordwaarts uit het snijpunt van dezen weg met de Beks- laan en vervolgens zuidwaarts loopt evenwijdig aan en op een afstand van 60 Meter ten Westen en ten Oosten van den Vogelen zangscheweg tot aan de Leidschevaart. Afdeeling II. Het nummeren der gebouwen. Art. 2. Met boete van ten hoogste drie gulden wordt gestraft ieder, die over een tot bewoning bestemd gebouw, kerk of soort gelijk gebouw daaronder begrepen, hetzij voor zich, hetzij voor een ander beheer voert (de huurder of gebruiker daaronder begrepen), indien deze niet zorg draagt dat aan de buitenzijde, naast of boven den hoofdingang van dat gebouw, op duidelijk leesbare wijze met zwarte verf, op witten grond niet lager dan 2 Meter en niet hooger dan 2.50 Meter uit den beganen grond de wijkletter en het plaat selijk en het afdeelingsnummer van het perceel volgens door Bur gemeester en Wethouders vastgesteld model, ten Raadhuize gede-

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 98