98 tevens het gezellig verkeer door concerten of op andere wijze te bevorderen. Werkend lid kan een ieder worden, die den leeftijd van lb jaar bereikt heeft. Donateur wordt men door een bijdrage van minstens t 2.50, kunstlievend lid door eene van minstens f 1.50 per jaar. BLÜEMENDAALSCHE POLITIE-SCHIETVEREENIGING. Gevestigd te Bloemendaal. Beschermheer: Jhr. A. Bas Backer, burgemeester. Bestuur: J. Louisse, voorzitter. J. Ronner, lste secretaris. H. Heitlager, 2de secretaris. L. Pouwer, lste penningmeester. J. de Vries, 2de penningmeester. ïl'rBr' Zwiersen, bestuursleden. W. Lokerse, Doel 1. Aankweeken van kameraadschap onder de leden. 2. Vaardigheid te verkrijgen in het schieten met den revolver. Zij tracht dit doel te bereiken door: a. het houden van onderlinge besprekingen en b. het houden van schietoefeningen en wedstrijden. De kosten worden bestreden door de contributie der leden (f 1.— per jaar) en door vrijwillige bijdragen van donateurs (minimum f 2.50 per jaar). Lid der vereeniging kunnen zijn zij, die lid zijn van aen Alg. Ned. Politiebond en hun politiedienst uitsluitend in de oremeente Bloemendaal uitoefenen. De vereeniging heeft de beschikking over een eigen schiet baan daartoe welwillend afgestaan door het hoofdbestuur der Ned. Israëlietische Hoofdsynagoge te Amsterdam, welke schiet baan is gelegen te Overveen, op de voormalige schietbaan „ae Blinkert", nabij de Israëlietische begraafplaats. De vereeniging beschikt over eigen revolvers.

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 118