Spreekuur van het Hoofd der School. 125 Openbare Lessen. Aan de ouders kan gelegenheid gegeven worden de lessen bij te wonen gedurende één der schooltijden op 4 nader te bepalen datums. Verslag omtrent Vlijt, Gedrag en Vorderingen. Ouders of Voogden ontvangen om de twee maanden een rapport omtrent vlijt, gedrag en vorderingen hunner kinderen of pupiilen. Verzuim der Lessen. Aanvragen tot verzuim der lessen moeten tot het Hoofd der School gericht worden. Bij langdurig verzuim zullen de ouders verplicht zijn in overleg met het hoofd der school hun kinderen te doen bijwerken, opdat dezen het onderwijs kunnen blijven volgen. Het Hoofd der School is aan de inrichting in den regel te spreken op Dinsdag en Vrijdag van 31/2 tot 4r/2 uur. Bepalingen bij Besmettel ij ke Ziekten. Ingeval zich ziekten van besmettelijken aard mochten voor doen in het huisgezin van leerlingen, moet hiervan zoo spoe dig mogelijk worden kennis gegeven aan het Hoofd der School, die de betreffende leerlingen niet weer zal toelaten dan na goedkeuring van het Bestuur, dat door hem onmiddellijk be richt ontvangt van het voorkomen der ziekte. Het Bestuur bepaalt, na inwinning van medisch advies, in welke gevallen, niettegenstaande het voorkomen eener besm. ziekte in het huisgezin van een zieken leerling, deze de school zal kunnen blijven bezoeken. Na herstel van een zieken leerling moet door ouders of voogden aan het Hoofd der School eene schriftelijke verklaring worden afgegeven van den behande- lenden geneesheer, dat alle gevaar voor besmetting geweken is. Ook in andere opzichten, zooals door ontsmetting van school lokalen en wat daarin is, zal het Bestuur trachten de versprei ding van besmettelijke ziekten onder de leerlingen zooveel mogelijk te voorkomen.

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 147