133 drag, waarvoor hij zekerheid moet stellen, door den Raad bepaald. De administrateur aanvaardt zijn ambt niet, alvorens de zekerheid te hebben gesteld. De zekerheid wordt opgeheven, na vaststelling van de balans en winst- en verliesrekening over het jaar, waarin de betrok kene als administrateur is afgetreden en na verhaal van het- *-ei" zake van z')n beheer aan de gemeente mocht zijn schuldig gebleven. Artikel 12. De te stellen zekerheid bedraagt minstens 1/10 van den jaar- lijkschen ontvang aan gewone inkomsten. De administrateur, die bij verhooging van het bedrag der gestelde zekerheid, binnen den door den Raad gestelden tijd de meerdere zekerheid niet heeft gesteld, wordt beschouwd zijn ontslag te hebben gevraagd. Artikel 13. De administrateur is belast met het bijhouden der boeken bedoeld in art. 29 onder punt 7, 8 en 9. Hij is belast met de invordering van alle inkomsten en ont vangsten van het bedrijf en zorgt dat die behoorlijk geschiede Hij is bij uitsluiting bevoegd kwijting te geven Door hem geschieden alle betalingen uit de kas van het bedrijf. Alle betalingen moeten worden gestaafd door behoorlijke kwitantiën, die door of vanwege de Commissie voor fiat be taling" zijn geteekend. Artikel 14. De administrateur is verplicht om zijn kas voor zoover zii het bedrag der zekerheid overtreft, aan den gemeente-ontvan ger tegen bewijs van ontvangst uit te keeren. Artikel 15. De administrateur neemt bij gebreke er van, op bevelschrift van Burgemeester en Wethouders het noodige kasgeld bij den Cjemeente-Ontvanger op. ,^m,ecn':? geeft van elke verstrekking van kasgeld on middellijk kennis aan de Commissie.

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 157