134 Artikel 16. Van de voor het bedrijf ontvangen inkomsten en gedane uitgaven houdt de administrateur geregeld boek. Hh doet vóór of op den vijfden dag van elke maand aan de Commissie rekening over de afgeloopen maand, met bijvoeging van alle justificatoire bescheiden. Artikel 17. Burgemeester en Wethouders nemen de kas op, zoo dikwijls J dit5 Se achten, de Commissie of een door haar aan te wijzen lid, tenminste eenmaal in elk kwartaal. Van ehce opn miner van de kas wordt proces-verbaal opgemaakt. De Dom 3e zendt binnen drie dagen afschrift van d,t proces-verbaal aan Burgemeester en Wethouders. Artikel 18. De administrateur geeft aan Burgemeester en Wethouders en aan de Commissie inzage in de kas. College Het onnemen van de kas kan aan een lid van het College van Burgemeester en Wethouders of een daartoe door dat College aangewezen ambtenaar of aan een lid van de Com- miGfdeputretrde°PItadteangekunnen ten allen tijde opneming van de kas van hunnentwege gelasten. Artikel 19. Rii schorsing ontslag of overlijden van den administrateur wordt dïor dt Commissie zijne kas opgenomen en de kas, totdat in den dienst is voorzien, bewaard. De Commissie maakt van het bij dit opnemen bevondene proces-verbaal op. Artikel 20. Bij ongesteldheid, afwezigheid, schorsing ofont sten ten isvan den administrateur wordt hij vervangen op de w.jze door B. en W. te bepalen, de Commissie gehoord. Artikel 21. De instructie van den administrateur wordt door den Raad vastgesteld.

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 158