137 Artikel 33. B. en W. kunnen op de posten der begrooting af- en over schrijven, voor zoover de Raad zich niet het verleenen van machtiging daartoe bij de begrooting heeft voorbehouden. Artikel 34. Buiten de begrooting om kan geene uitgaaf geschieden, dan met afzonderlijke voorafgaande machtiging van den Raad. In buitengewone gevallen echter van dringenden spoed kunnen en w\ tot het doen van zoodanige uitgaaf machtiging ver leenen mits hun daartoe te nemen, met redenen te omkleeden besluit, binnen vi)f dagen aan den Raad inzendende. De uitgaaf, door den Raad goedgekeurd, wordt aan de be grooting toegevoegd. Bij weigering van den Raad zijn de leden van het College van ,7?/ en W-, die tot het besluit hebben medegewerkt, per soonlijk voor de uitgaaf aansprakelijk. Van de Rekening en Verantwoording. Artikel 35. De Commissie biedt jaarlijks vóór 1 Mei aan B en W aan a een balans van de bezittingen en schulden van het be drijf op 31 December van het afgeloopen jaar; b. een winst- en verliesrekening over het afgeloopen jaar waarvan de indeeling aansluit aan de door den Raad goedge keurde begrooting van het bedrijf; 5 c. tot toelichting van de balans een kapitaalstaat, aange vende de vermeerderingen en verminderingen, welke de ver schillende deelen van het stamvermogen door uitbreiding en verbetering eenerzijds en door afschrijving op de waarde en vervreemding van bezittingen anderzijds, hebben ondergaan 't.6:" omschrijving van de financieele verhouding van het bedrijf tot de gemeente; d. een voliedigen inventaris der aanwezige goederen op 31 December van het afgeloopen jaar. Deze stukken, welke in dubbel worden ingezonden, moeten vergezeld gaan van een rapport, uitgebracht door een door clen Kaacl te benoemen accountant. Deze accountant is bevoegd tot inzage van alle boeken en bescheiden, waarvan de kennisneming tot vervulling van ziine taak noodig is, alsmede tot opneming van kas en magazijn.

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 161