143 zijn last, in, op of aan den openbaren weg, het voetpad, de wandelplaats of elders gestelde, geplaatste, vastgehechte, ge hangene of op eenige andere wijze aangebrachte voorwerpen opruimt of wegneemt. Artikel 2. In art. 9, eerste lid, sub b, worden achter het woord „zand" ingevoegd de woorden: „aarde, mest". Artikel 3. In art. 35 worden achter het woord „asch" voorkomende in het eerste lid, ingevoegd de woorden„aarde, zand" en achter het woord „uit" voorkomende onder lo. de woorden „of van". Artikel 4. Art. 43 luidt aldus: Voor zooveel daartoe in de wet geen straf bedreigd is, wordt met boete van ten hoogste tien gulden of hechtenis van ten hoogste drie dagen gestraft; a. ieder die zonder schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wethouders binnen bebouwde kommen der gemeente Bloe- mendaal of op een afstand van minder dan 500 Meter van bebouwde kommen der gemeente Bloemendaal, in landerijen, bosschen, tuinen, erven, wegen, paden of andere openbare gronden, verbrandt of doet verbranden papier, lompen, krullen, snoeisel, afval van plantgewas en tuinvuilnis; b. ieder die de door Burgemeester en Wethouders terzake van de vergunning gestelde voorwaarden niet in elk opzicht nakomt. Aldus vastgesteld in de openbare vergadering van den Raad der gemeente Bloemendaal, gehouden den 27sten Juni 1912. Verordening tot wijziging der Verkeers verordening der Gemeente Bloemendaal. Artikel 1. Art. 11 wordt ingetrokken en het nummer van art. 12 wordt 11.

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 167