De postadressen in onze gemeente. 148 De in de naam- en adreslijst voorkomende aanduidingen „Postadres Vogelenzang, Santpoort, enz." beteekenen, dat elke postzending verzonden binnen den bestelkring Bloemendaal- Haarlem naar den betrokken persoon valt onder het daar genoemd postadres, en dat een uit den bestelkring Bloemendaal aan den persoon verzonden brief tot 20 gram met het daarbij vermelde bedrag gefrankeerd moet zijn. Briefkaarten binnen den bestelkring P/2 ct-> daarbuiten 2V2 ct. De bestelkring Bloemendaal-Haarlem omvat wat onze ge meente betreft de volgende wegen Achterweg, Aelbertsbergweg, Aerdenhoütsduinweg, Aerden- houtslaan, Aerdenhoutsweg, Bentveldsduinpad, Bentvelds duinweg, Bentveldsweg, Bergweg, Binnenpad, Bloemen- daalscheweg, Boekenrooderweg, Boschlaan, Bovenweg, Busken- Huetlaan, Dennenweg, Dompvloedslaan, Donkerelaan, Doodweg, Duinlustweg, Duinvlietspad, F enlaan, Elswoutslaan, De Qene- stetweg, Hartenlustlaan, Heuv^iweg. Hooge Duin en Daalsche- weg, Hoplaan, Houtvaart, Jozef Israëlsweg, de perceelen 21, 23, 25 en 27 van den Joh. Verhulstweg, Karmeltrap, Karmel- weg, Kennemerweg, Kleverlaan, Koepellaan, Koninginneduin- weg, Korte Kleverlaan, Kortelaan, Korte Parkweg, Korte Zijlweg, Krullenlaan. Kweekduinweg, Lage Duin en Daalsche- weg, Langelaan, Marcelisvaartpad, de perceelen 13, 15 en 28 tot en met 36 van den Meerenbergscheweg, Midden Duin en Daalscheweg, Militaireweg, Mollaan, Munsterlaan, Nic. Beets- laan, Noorder Stationsweg, Parkweg, Pentislaan, Potgieterweg, Prof. van Vlotenweg, Rampenlaan, Rollandslaan, Rollandspad, Rustenburcherweg, Ruysdaelweg, Rijperweg, Saxenburgerlaan, Saxenburgerweg, Schulpweg, Slingerweg, Sparrenlaan, Ter Hotfsteedeweg, Tetterodeweg, Tramweg, Van Lennepweg, Veldlaan, Verlengde Koeppellaan, Vijverweg, Weg langs Oos terduin, Westerduinweg, Zanderijvaart, Zandvoorterpad, Zand- voorterweg, Zomerzorgerlaan, Zuider Stationsweg, Zuidlaan, Zwarteweg, Zijlweg, Zijweg.

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 172