NAAM- en ADRESLIJST A. Alphabetisch gestelde van inwoners der gemeente Bloemendaal. 151 Van de ongehuwde vrouwen, geen weduwen, is de eerste naam voluit gedrukt. Het onderdeel der gemeente (Bloemendaal, Overveen of Vogelenzang) is aangeduid overeenkomstig artikel 1 der Alge- meene Politieverordening. Voor de bedoeling met de postadressen zie men blz. 148. Het kerkgenootschap is aangeduid als volgt: angl., engelsche staatskerk, ap., apostolisch, ch. ger., christelijk-gereformeerd (van 1834), d. g., doopsgezind, e. 1., evangelisch-luthersch, geen, geen lid van eenig kerkgenootschap, ger., gereformeerd (kerk A of B), h. 1., hersteld luthersch, n. h., nederlandsch hervormd, o. c., oud-catholiek, r. c., roomsch-catholiek, rem., remonstrant, vrije gem., vrije gemeente, w. h., waalsch-hervormd. K. Kiesgerechtigd voor de Tweede Kamer. S. Provinciale Staten. G. den Gemeenteraad. Aardweg, G. van den. Bloemistknecht. Roll.laan 3. Overv. r.c. K.S. Aardweg, W. van den. Timmermansknecht. Korte Zijlweg 10. Overveen. r. c. K. S. G. Abraham, H. M. Kantoorbediende. Kleverlaan llz. Bloemendaal. ger. K. S. G. Acronius, G. M. Teekenaar.Kinheimw. 77. Bloemend, geen. K.S.G. Administratie Bloemendaalsch Weekblad. Help U Zelf en Het Mid den. Ged. Oude Gracht 63. Haarlem. Tel. 141. Admiraal, W. Bloemistknecht. Zandvaartpad 10. Overv. r.c. K.S.G. Aghina, geb. A. Dankelman, Wed. Kleverlaan 9. Bloemendaal. r. c. Aghina, Elizabeth M. P. Muziekleerares. Kleverl. 9. Bloemend, r.c.

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 177