1865 40 gesticht 5e afdeeling te Meerenberg; het wordt geplaatst achter het oude gesticht aan den voet van het duin, geheel op zich zelf. Het werk wordt aangenomen voor f 43000. (Zie 1866). 27 Mei. De gemeenteraad besluit f 15 a f 20 beschik baar te stellen voor 8 onbemiddelde personen, die zich hebben opgegeven om deel te nemen aan het feest in Juni a. s. te Leiden, waartoe door den Minister van Oorlog zijn opgeroepen allen, die in 1813—1815 bij het Nederlandsche leger hebben gediend. 27 Mei. De gemeenteraad besluit tot aanstelling van iemand, die zich zal belasten met de zorg van de vuilnisbelt in de buurt van Bloemendaal. 8 Juni. De heer J. P. Lonbar Petri wordt herbe- benoemd tot burgemeester. 14 Juni. De raad besluit aan de regeering te verzoeken om een station te mogen krijgen in de buurt van Bloemendaal. (Zie 1867). 14 Juni. Aan den heer M. H. Binger, wordt geweigerd gebruik te mogen maken van het voetpad aan den Zijlweg, uit vrees voor eventueele ongelukken. (Zie 1872). 14 Juni. De raad besluit alle kinderen te onthalen bij het a.s. onafhankelijkheidsfeest. 12 Juli. De gemeenteraad van Haarlem besluit aan de gemeente Bloemendaal af te geven de stukken en registers, behoorende tot het archief dezer ge meente en die berusten in het oud-archief van Haarlem, behoudens de rechten evenwel, die door derden op eenige dier stukken of registers zouden kunnen worden gepretendeerd en onder voor waarde, dat van de af te geven stukken en registers ten allen tijde door B. en W. van Haar lem inzage of afschrift zal kunnen worden genomen. "Tj Een volledige lijst dier stukken en registers vindt men

Adresboeken Bloemendaal | 1913 | | pagina 56