37 Beginselen der vereeniging: Art. 1. De vereeniging draagt den naam „BloemendaaI's Bloei" en is gevestigd in de gemeente Bloemendaal. Art. 2. Duur, enz. Art. 3. Het doel der vereeniging is: den bloei en den voor uitgang der gemeente Bloemendaal op de meest uitgebreide wijze te bevorderen. Art. 4. Zij tracht dit doel met alle wettige middelen te bereiken door: a. het bezoek van vreemdelingen aan de gemeente Bloe mendaal en hunne vestiging aldaar te bevorderen en aantrekkelijk te maken l). het verspreiden van mededeeiingen en aanbevelingen betreffende de gemeente Bloemendaal; c. het aanmoedigen, ondersteunen, tot stand brengen en onderhouden van allerlei zaken en inrichtingen, die kun nen (dienen tot nut en verfraaiing der gemeente en tot veraangenaming van het verblijf; d. het instandhouden va.n het natuurschoon; e. en in het algemeen alles te doen, wat in het belang van de gemeente e,n hare inwoners kan worden geacht te zijn. Art. 5. Staatkundige en kerkelijke aangelegenheden zijn van behandeling en bespreking volstrekt uitgesloten. Art. 6. enz. Voorwaarden voor het lidmaatschap: Gewone leden minstens f 2,50 contributie 's jaars. Leden donateurs 5,— per jaar of minstens 100 in eens. Dames en heeren kunnen lid worden der vereeniging. Men moet zich opgeven, om als lid ot lid-donateur te worden aangenomen, bij het bestuur, dat bij meerderheid van stemmen over dat aannemen beslist. Vóór 31 December van het ioopende vereenigingsjaar op zeggen, anders duurt het lidmaatschap voort. Contributie bij vooruitbetaling verschuldigd. Adres bij' den secretaris: Jhr. 8. de jonge van Campens Nieuwland, Bloemendaal, Bloemendaalscheweg 117.

Adresboeken Bloemendaal | 1915 | | pagina 57