57 De administrateur aanvaardt zijn ambt niet alvorens de zeker heid te hebben gesteld. De zekerheid wordt opgeheven, na vaststelling van de balans en winst- en verliesrekening over het jaar, waarin de betrokkene als administrateur is afgetreden en na verhaal van hetgeen hij ter zake van zijn beheer aan de Gemeente mocht zijn schuldig gebleven. Art. 12. De te stellen zekerheid bedraagt ten minste een tiende van den jaarlijksChen ontvang aan gewone inkomsten. De administrateur, die bij verhooging van het bedrag der gestelde zekerheid, binnen den door den Raad gestelden tijd de meerdere zekerheid niet heeft gesteld, wordt beschouwd zijn ontslag te hebben gevraagd. Art. 13. De administrateur is belast met het bijhouden der boeken, bedoeld in Art 29 onder punt 7, 8 en 9. Hij is belast met de invordering van alle de inkomsten en ontvangsten van ,het bedrijf en zorgt dat die behoorlijk geschiede. Hij is bij uitsluiting bevoegd kwijting te geven. Door hem geschieden alle betalingen uit de kas van het bedrijf. Alle betalingen moeten worden gestaafd door behoorlijke kwitantiën, die door of vanwege de Commissie 'voor „fiat betaling" zijn geteekend. Art. 14. De administrateur is verplicht om zijne kas, voor zoover zij ihet bedrag der zekerheid overtreft aan den gemeente ontvanger tegen bewijs van ontvangst uit te keeren. Art. 15. De administrateur .neemt bij gebreke ervan, op bevelschrift van Burgemeester e,n Wethouders het noodige kasgeld bij den Gemeente-ontvanger op. De Gemeente-ontvanger geeft van elke verstrekking van kas geld onmiddellijk kennis aan de Commissie. Art. 16. Van de voor het bedrijf ontvangen inkomsten en gedane uitgaven ihoudt de administrateur geregeld boek. Hij doet vóór of op den vijfden dag van elke maand ann de Commissie rekening over de afgefoopen maand, met bijvoe ging van alle justificatoire bescheiden.

Adresboeken Bloemendaal | 1915 | | pagina 81