61 Bij weigering van den Raad zijn de leden van liet College van Burgemeester en Wethouders, die tot het besluit hebben medegewerkt, persoonlijk voor de uitgaaf aansprakelijk. Van de rekening en verantwoording. Art. 35. De Commissie biedt jaarlijks vóór 1 Mei aan Burgemeester en Wethouders aan: a. een balans van de bezittingen en schulden van het be drijf op 31 December van het afgeloopen jaar; l). een winst- en verliesrekening over het afgeloopen jaar, waarvan de indeeling aansluit aan de door den Raad goedgekeurde begrooting van het bedrijf q. tot toelichting van de balans een kapitaalstaat, aan gevende de vermeerderingen en verminderingen, welke de verschillende deelen van het stamvermogen door uit breiding en verbetering eenerzijds en door afschrijving op de waarde en vervreemding van bezittingen ander zijds, hebben ondergaan en een omschrijving van de financieele verhouding van het bedrijf tot de gemeente; d. een volledigen inventaris der aanwezige goederen op 31 December van het afgeloopen jaar. Deze stukken, welke in dubbel worden ingezonden, moeten vergezeld gaan van een rapport, uitgebracht door een door den Raad te benoemen accountant. Deze accountant is bevoegd tot inzage van alle boeken en bescheiden, waarvan de kennisneming tot vervulling van zijne taak noodi'g is alsmede tot opneming van kas en magazijn. Art. 36. Burgemeester en Wethouders onderzoeken de hun door de Commissie aangeboden balans, winst- en verliesrekening en de daarbij overgelegde bescheiden zoo spoedig mogelijk en die nen deze, al dan niet gewijzigd en met vermelding van het geen Burgemeester en Wethouders tot hun verantwoording dienstig achten, vóór 1 Juli bij den Raad in. Art. 37. De Raad stelt de balans en de winst- en verliesrekening vast. Ten spoedigste na de vaststelling wordt een exemplaar van de in Art. 35 genoemde stukken aan Gedeputeerde Staten ingezonden. Art. 38. Het besluit van den Raad tot vaststelling van balans en winst- en verliesrekening strekt aan Burgemeester en Wet houders en de Commissie tot ontlasting.

Adresboeken Bloemendaal | 1915 | | pagina 85