63 Art. 3. Buitengewone vergaderingen worden gehouden zoo dikwijls de Voorzitter het noodig acht of een der leden hem dit schrif telijk met opgave van redenen verzoekt. Spoedeischende gevallen uitgezonderd, worden deze vergade ringen ten minste twee dagen te voren door den Secretaris schriftelijk bijeengeroepen. Het oproepingsj^iljet vermeldt de voornaamste punten van behandeling. Art. 4. Wanneer een lid verhinderd is de vergadering bij te wonen, geeft hij daarvan kennis aan den Voorzitter. Art. 5. Bij het komen ter vergadering stelt elk der aanwezigen zijn naam op eene presentielijst. Art. 6. De orde der vergadering is: a. vaststelling van de notulen betreffende het verhandelde in de vorige vergadering; b. mededeeling van de sedert de vorige vergadering ingeko men stukken en van het krachtens Art. 7 daaraan gege ven gevolg; c. behandeling van de onderwerpen, welke in de vorige vergadering aanhangig zijn gebleven. d. behandeling der aan de orde zijnde onderwerpen in door den voorzitter te bepalen volgorde; e. voorstellen van de leden. Art. 7. Eenvoudige en spoedeischende zaken kunnen door den Voor zitter tusschentijds worden afgedaan. Telkens als dit ge schiedt, doet hij' daarvan in de eerstvolgende vergadering verslag. De Voorzitter is bevoegd kwitanties vanwege de commissie voor „fiat betaling" te teekenen. Art. 8. De notulen, welke ingevolge Art. 13 van dit reglement door den Secretaris worden gehouden, worden geschreven in een genummerd en door den Voorzitter op ieder bladzijde gewaar merkt register en moeten behelzen

Adresboeken Bloemendaal | 1915 | | pagina 87