71 Burgemeester en Wethouders zijn echter ni-et bevoegd, die aansluiting te verschaffen zonder uitdrukkelijke machtiging' van den Raad, wanneer het hun blijkt, dat de eigenaar van <het per ceel, die water uit de Gemeentelijke Waterleiding wenscht te betrekken, bij den bouw van dit perceel opzettelijk heeft over treden, of heeft doen overtreden, één of meer voorschriften der verordening op het bouwen in deze Gemeente, of dat die eigenaar opzettelijk overtreedt, doet of laat overtreden, één of meer voorschriften vervat in Artt 7 en 8 der Algemeene' Politie verordening, zoo als die Artt. zijn geredigeerd bij 's Raads be sluit van 22 Mei 1903. Aansluiting ten behoeve van besproeiing van tennisbanen, of andere werkzaamheden, geen nieuwbouw betreffende, kari geschieden tegen vooruitbetaling van een redht van aansluiting van f 25,—. Art. 4. Telkens als de Gemeenteraad, naar aanleiding van een ver zoek van bouwondernemers of andere belanghebbenden besluit om het buizennet van de Gemeente Waterleiding uit te brei den, stelt hij vast het evenredig aandeel dat die verzoekers ter zaike van die kosten van aanleg voor dia uitbreiding zul len hébben te betalen. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd ter zake van de betaling van die kosten zoodanige voorwaarden te bedingen, als zij voor idje door hen noodzakelijk geoordeelde waarborg noodig achten, tenzij de Gemeente er die voorkeur aan geeft, de uitbreiding voor hare kosten te nemen, en die Aanvrager 10 van dit bedrag voor waterverbruik garandeert. A r t. 5. De verbintenis tot waterneming en waterlevering geschiedt voor den tijd van één jaar en wordt gerekend te zijn aangevan gen den len januari va,n het jaar, waarin het contract is geslo ten, om te eindigen den 31cn December d. a. v. De verbintenis wordt gerekend telkens voor 12 maanden te zijn verlengd, wanneer jniet vóór 1 December van liet jaar waarover het bestaande contract loopt, hetzij door den huis eigenaar aan Burgemeester en Wethouders, hetzij door Bur gemeester e.n Wethouders aan den huiseigenaar, de verbin tenis schriftelijk zal zijn opgezegd. De waterlevering vangt aan op den dag, waarop de hoofd kraan in de straat wordt geopend; de huiseigenaar ontvangt hiervan een kennisgeving van den hiertoe door den Raad aan gewezen Opzichter-Chef van den Technisch en dienst. Het aansluiten van andere perceelen dan waartoe vergun ning ;is verleend, is niet geoorloofd, zonder nadere aanvrage aan en vergunning van Burgemeester en Wethouders daartoe.

Adresboeken Bloemendaal | 1917 | | pagina 87