72 Het aansluiten zonder die vergunning wordt gestraf-t met een boete van ten hoogste f 25,ten bate der kas van de Gemeentelijke Waterleiding, voor elke overtreding door deux Raad te bepalen, behoudens vergoeding van schade, kosten en interesten. Wanneer de eigenaar van een peraeel schriftelijk aan den Administrateur heeft verzocht te willen doen disponeeren bij dein huurder-waterverbruiker, is door dezen laatste ingeval van verhuizing slechts watergeld en meterhuur verschuldigd tot en met den dag waarop, tengevolge van tijdige schrifte lijke kennisgeving van di.e verhuizing, de meterstand is kun nen worden opgenomen, met dien verstande, dat het eenmaal betaalde niet wordt teruggegeven. Wanneer ten verzoeke van een huiseigenaar de hoofdkraan in den wieg is gesloten, is bij het weder openen van die kraam een bedrag van ƒ1,verschuldigd. Wanneer ook de watermeter is weggenomen, dam moet bij wederplaatsing door hem bovendien nog 2,50 worden betaald. Art. 6. De betaling van het watergeld en de huur van den water nieter geschiedt telkens over den tijd van drie maanden, op 1 Januari. 1 April. 1 Juli en 1 October. Over het verschuldigde wordt door den Administrateur per quitantie bij den huiseigenaar beschikt, tenzij door dezen schrif telijk is verzocht te disponeeren bij den huurderwaterverbrui ker. De eigenaar blijft aansprakelijk voor de richtige beta ling. Wordt de quitantie bij de aanbieding niet voldaan, dan kan de betaling binnen acht dagen ten kantore van den' Admi nistrateur plaats hebben. Bij ,niet-betaling van hetgeen verschuldigd is, kunnen Bur gemeester e,n Wethouders bevelen, dat de waterlevering worde gestaakt; deze wordt alsdan niet hervat, alvorens het ver schuldigde is voldaan, verhoogd met een bedrag van f 5,—. De Gemeente is hierbij niet aansprakelijk voor schade veroor zaakt door de afsluiting der leiding. Art. 7. In geen geval heeft waterlevering plaats, indien de aanvraag geschiedt door iemand, die geen eigenaar tan het perceel is. Art. S. Het tarief voor waterverbruik bedraagt f 0,25 per M:l, even wel met dien verstande, dat tenminste zal worden betaald a. bij een kadastrale huurwaarde van ten hoogste f 130,- per jaar. indien de huurder-waterverbruiker ten genoege van Burgemeester en Wethouders kan aantoonen, dat hij

Adresboeken Bloemendaal | 1917 | | pagina 88