53 jaar tabak, sigaren of sigaretten te verkoopen, ten geschenke te geven öf op eenige andere wijze te verstrekken. Het is aan kinderen beneden den leeftijd, in het eerste lid genoemd, verboden op den openbaren weg of op voor het publiek toegankelijke plaats te pruimen, tabak, sigaren of siga retten te rooken, of tabak, sigaren of sigaretten bij zich te hebben. Overtreding van het bepaalde in het eerste lid van dit artikel wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste 6 dagen of geldboete van ten hoogste vijf-en-twintig gulden. Overtreding van het bepaalde in het tweede lid van dit artikel met geldboete van ten hoogste vijf-en-twintig gulden. Art. 4. Aan het slot van Hoofdstuk Vil worden de volgende vier artikelen ingelascht: Art. 62:;;. Het is verboden ten behoeve van werkzaamheden aan ge bouwen: a. een open of gesloten vuur aanwezig te hebben elders dan in de open lucht, op den beganen grond buiten het gebouw; b. met lampen, gevuld met spiritus, benzine of vluchtige oliën, of met eenige open vlam op torens, daken, platten, goten of zalingen, soldeerwerk te verrichten, de verflaag af te branden, of dergelijke lampen aldaar aanwezig te hebben; c. de voor de werkzaamheden vereischte vuurpotten, smelt- inrichtingen anders dan op den beganen grond buiten het gebouw te gebruiken en anders dan in het bijzijn van een deskundig vakman. De soldeerbouten moeten op den beganen grond buiten het gebouw verwarmd en in dubbel asbestverpakking buiten het gebouw naar boven gebracht of geheschen worden. De gesmolten asphalt of andere heet-vloeibaar gemaakte dak- bekleedingsstoffen moeten in gesloten ijzeren potten buiten net gebouw naar boven gebracht worden. Art. 627). Indien de in het vorige artikel omschreven werkwijze niet uitvoerbaar is, wegens de hoogte of den toestand der gebou wen, zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd ontheffing te verleenen van het verbod om den vuurpot boven te gebruiken, mits met inachtneming der door hen voor te schrijven veilig heidsmaatregelen en op voorwaarde, dat:

Adresboeken Bloemendaal | 1918 | | pagina 63