54 a. de werkzaamheden geschieden onder voortdurend toe zicht van den opzichter van het gebouw, of bij gebreke van dezen, van een daartoe aangewezen deskundige; b. geen soldeer werkzaamheden geschieden bij harden wind: c. nabij de plaatsen, waar de bouten verwarmd worden, twee met water gevulde emmers, elk van minstens 10 L. inhoud, en tijdens de uitvoering van mastiekwerk steeds eene hoeveelheid van ten minste 50 L. zand en een zand- schop aanwezig zijn; d. de vuurpot geplaatst worde in een van onderen goed gesloten metalen bak. Art. 62e. Vóór het begin der werkzaamheden, in artikel 62b genoemd, moet aan het Hoofd der Politie kennis gegeven worden van het tijdstip, waarop de werkzaamheden iederen dag zullen aanvangen, en met de werkzaamheden mag niet wordeii be gonnen, alvorens diens schriftelijke verklaring kan worden overgelegd, dat deze kennisgeving is geschied. Aan het Hoofd der Politie of door dezen aan te wijzen vertegenwoordiger moet ten alle tijde toegang verschaft worden tot het werk. A r t. 62cl- Overtreding van een der bepalingen in de Artt. 62a, b en c omschreven, alsmede niet naleving van de krachtens artikel 62b, door Burgemeester en Wethouders voorgeschreven vei ligheidsmaatregelen, wordt gestraft met een geldboete van ten hoogste 25,of hechtenis van ten hoogste 6 dagen. Art. 5. Aan het slot van artikel 64b worden de volgende zinsneden toegevoegd; Met gelijke boete zal worden gestraft ieder, die eene geoor loofde inzameling van gelden houdt aan de huizen der inge zetenen of op den openbaren weg, zonder voorzien te zijn van een van Gemeentewege af te geven kaart, waarop een van Gemeentewege aan te geven stempel, op welke kaart het doel der inzameling en het tijdstip, waarop deze zal worden gehouden, staat vermeld. Met gelijke boete zal worden gestraft ieder, die eene geoor loofde inzameling van gelden houdt zonder de bovengenoemde kaart te vertoonen aan dengene, aan wien door hen om eene gift ten behoeve van het doel, waarvoor de inzameling plaats heelt, wordt gevraagd. Aldus vastgesteld in de openbare verga dering van den Raad der gemeente B 1 o e- m end a al, gehouden den 29 Maart 1917.

Adresboeken Bloemendaal | 1918 | | pagina 64