57 den nalatigen betaler onmiddellijk uit alsnog binnen drie dagen aan zijne verplichting te voldoen. Is het verschuldigde niet binnen dien termijn betaald, dan geeft de Directeur daarvan onverwijld kennis aan Burge meester en Wethouders. Art. 9. De Directeur doet geen betaling dan op door Burgemeester voor gezien geteekende loonstaten, betaalsrollen, nota's, fac turen of andere dergelijke stukken en niet dan tegen afgifte van kwitantie. Hiervan kan in bijzondere gevallen, met machtiging van den Burgemeester, worden afgeweken. Art. 10. De Directeur opent bij den aanvang een dagboek van ont vang en een dagboek van uitgaaf, welker bladzijden zijn ge nummerd en door den Burgemeester zijn gewaarmerkt. Hij schrijft de ontvangsten en betalingen in deze dagboeken onder elkander, zonder open vlakken, naar tijdsorde en tot op den dag bij. Wijzigingen in de dagboeken worden door den Directeur gewaarmerkt. Art. 11. De Directeur opent bij den aanvang een grootboek. Geen hoofd van het grootboek betreft meer dan één soort van levensmiddelen. De Directeur werkt het grootboek ten minste eenmaal per week bij. Art. 12. De Directeur houdt verder alle boeken bij, welke Burge meester en Wethouders voor het geldelijk beheer noodig achten. Burgemeester en Wethouders geven, indien en voor zoover zij dit noodig achten, voorschriften voor de inrichting van dag boeken, grootboek en overige administratie van den Directeur. Art. 13. Zoodra het kasgeld meer dan 200,bedraagt, zal de Di recteur het meerdere storten in de Gemeentekas. Art. 14. Aan den Directeur wordt uit de Gemeentekas, zoo noodig. kasgeld verstrekt.

Adresboeken Bloemendaal | 1918 | | pagina 67