HELP U ZELF. AAN DE LEZERS! Hebben, wij in den vorigen jaargang beloofd dat wij voor een vroeger uitgeven zouden zorg dragen, het is ons, door de vele veranderingen van huis- en telefoonnummers niet moge- ijk geweest. Bovendien heeft op het gemeente-secretarie een reorganisatie plaats gehad wat het bevolkingsregister betreft en kon men ons absoluut niet helpen alvorens het kaartsysteem geheel was bijgewerkt. Wij hoopten door die grondige verandering een adresboek te kunnen aanbieden, geheel herzien, vrij van fouten en tekort komingen. Dit is ons echter maar ten deele gelukt. In de eerste plaats is men thans bezig met het controleeren, huis aan huis, zoodat pas na beëindiging daarvan kan worden gezegd dat het bevolkingsregister zuiver is bijgewerkt. In de tweede plaats is men thans bezig met het bewoonbaar maken der huizen van drie woningbouwvereenigingen en zal het wel 1 Januari worden voor deze allen zijn bewoond. En in de derde plaats de telefoonverandering. Wat Bloe- mendaal betreft is het ons tamelijk gelukt alle veranderde nummers af te drukken in de naamlijst. De nieuwe nummers, voor zoover deze nog niet waren aangesloten hebben wij niet kunnen machtig worden. Evenmin is het ons gelukt de nieu we nummers van Overveen in ons bezit te krijgen. Langer wachten was echter niet mogelijk, zood'at de telefoonlijst niet volledig is. De Prijs van het boekje, 2.50 bij inteekening en 3. )ij verschijning, hebben wij niet kunnen verlagen. Wel is het papier m prijs verlaagd, doch dit was niet van invloed op de ajgemeene hooge exploitatiekosten. Waar echter de vereeni- gmgsrubriek belangrijk is uitgebreid, de naamlijst met zeer

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 9