152 N. V. Brandstoffenhandel voorheen N. VAN BREEMEN Co. Posthuma,. P. M., Krankzinnigenverpleger, Brederodeweg 39. Santpoort, geen. Potjewijdi, H-, Oud-gezagvoerder, Kleverlaan 26, Bloemen- daal, n.-h. Potter, Tti. E., Bloeméndaalsdhieweg 15, Bloemendaal, geen, Pourquié, E. J., Horlogemaker, Verbindingsweg 5a, Bloemen- daal, ev.-l. Pouwer, L., Agent van politie, Lage Duin-en-Daalscheweg 1, Bloemendaal, n.-h. Poutsma, geb. S. Tigler Wybrandi, Wed. Zuider Stationsweg 19, Bloemendaal, d.-g. Prasser, Margarete, Verpleegster, Ter Hoffsteed.eweg 23, Overveen, e.-l. Preenen, G. P., Bloemkweeker, Zuider Tuindorpsplein 32. Overveen, r.-c. Prenen, G. J. Brievenbesteller, Midden Tuindorpslaan 21- Overveen, r.-c. Prenen, H. M. Bloemistknecht, Dorrpvlcedslaan 5, Overveen r.-c. Prins, Dr. Ada, Dokt. scheikunde, Julianalaan 308, Overveen, geen. Prins, H. N., Ingenieur, Julianalaan 308, Overveen, geen. Prins, geb. Beckering, Wed., Julianalaan 308, Overveen, n.-h. Prins, Agatha J„ Bloemendaalscheweg 251, Overveen, d.-g. Prins, Johanna J. S., Donkerelaan 6, Bloemendaal, d.-g. Prins, J. C., Stationschef, Leidschevaart 22, Vogelenzang, geen. Prins, L. G., Voorzitter van het bestuur van d'en Zuiderpolder onder Haarlem en Haarlernmerliede c.a. Zijlweg 46, Over veen, Tel. 1744, w.-h. Prins, P., Beambte Prov. Ziekenhuis nabij Santpoort, Duin- lustparkweg 23, Santpoort, n.-h. Prins, P. ThBakkersknecht, Graaf Florislaan 33, Vogeler zang, r.-c. Prins, S., Koopman in bouwmaterialen, de Genestetweg 2. Bloemendaa', Tel. 22246, geen. Prins, W. J., (Stal), Bloemendaalscheweg 253, Overveen. CINEMA-PALACE lederen Dinsdag en Vrijdag nieuw programma. f

Adresboeken Bloemendaal | 1923 | | pagina 174