CACAO DROSTE A. N. V. Brandstofienhandel voorheen N. VAN BREEMEN Co. BAKENESSERGRACHT 78. Telefoon No. 70- Aardweg, G. van den, Bloemistknecht, Z. Tuindorpslaan 1, Overveen, r.-c. Aardweg, W. van den, Timmermansknecht, Tuindorpslaan 6, Overveen, r.-c. Aartsen, Hendrik, Boschwachter, Zomerzorgerlaan 14 a, Bloemendaal, n.h. J Abbink Spaïnk geb. Abbink, Wed. P- F., Bloemendaalscheweg 190, .Bloemendaal, n.h. Abs, G. J. van, Oommies ter Secretarie, Riamipenlaan. 104, Over veen, n.-h. Adam, geb. Leegstra, D. L., Kfeverlaan 73, B'lio erne ndlaal, geen. Adams, H. F., Electrotechnisch ingenieur, Aerdenhoutsduin- weg 1, Aerdenihout, rem. Admiraal, W., Bloemistknecht, Zandvaartpad 10, Overv., r.-c. Aghina, geb. A. Dankelman, Wed,, Kleverlaan 97, Bloemen daal, r.-c. Aghina, Elizabeth M. P., Muziekleerares, Klevenaan 97, Bloe mendaal, r.-c. Aghina, Maria P. A., apotheker, Kleverlaan 97, Bloemen- daal, r.-c. Aken van, W. P-, blokwachter, Vogelenizangseheweg 76, Voge lenzang, r.-c. Akersloot, F-, Electrien, v. Stolberglaan 9 b, Overveen, n.h. Alberts Sr., H., Arbeider, Bekslaan 12, Vogelenzang, r.-c. Alberts Jr., H., Jachtopziener, Bekslaan 24, Vogelenzang, n.-h. Aletrino, David, arts-, Verbindingsweg 32, Btoemendaal, geen. Aling, L., Eerste verpleger in het Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort, Brederodeweg 5, Santpoort, n.-h. Alphen, A. P. van, Pensionhouder, Duinlustparkweg 8, Sant poort, geen. Alphen, J„ W. van, kantoorbediende, Joh. Verhulstweg 64, Santpoort, geen. Alta, P. D., Koopman in Scheepsbehoeften, Tramweg 9, Aer- denhout, geen.

Adresboeken Bloemendaal | 1923 | | pagina 69