N V. Brandstoffenhandel v.h. N. VAN BREEMEN Co. Drinkt Uw kwast met VICTORSA-WATER Oberlahn- stein. Smaakt uitstekend met alle vruchtensiropen. 196 Wal, J. H. O. van der, Portier, St. Eliz. Gasthuis, Haarlem, Zanderijvaart 5, Overveen, H.-Chr.-Zend,-Genootschap. Waller, P. W,, Koopman, Ter Hoffsteedeweg 6, Overveen, Tel. 1114, w.-h. Waller Zeper, J., Arts, Militaireweg 9b, Overveen, Tel. 1687, d.-g. Wallmeijer, F, A., Kleverlaan 1, Bloemendaal, r.-c. Walt v, Praag, Wed. Dr. J. van, Mr. Enschedéweg 16, Aerden- hout, geen. Walter, D,, Loodgieter, Kennemerweg 11, Bloemendaal, n,-h. Walter, E., Nachtwaker, Kerkplein 6, Bloemendaal, ger, Walter, J., Arbeider, Zomerzorgerlaan 18, Bloemendaal, n.-h. Walter, J., (Fa. van den Berg Walter) Rijwielhandelaar, Bloemendaalscheweg 119, werkplaats en garage Zomerzorger laan 26, Bloemendaal, Tel. 22370, Walter, P., Huisknecht, Duinlustparkweg lb, Santpoort, n.-h. Walter Blom Zoon, (Firma A. J. Blom), Bloemisten, Zijlweg 76, Overveen, Tel. 1301, n.-h. Wamel, J. van, Technisch ambtenaar, Rampenlaan 16, Over veen, d.-g. Wamsteeker, N. W. Slager, Zijlweg 8, Overveen, ger. Warmeling, G., Ingenieur, Duinwijckweg 9, Bloemendaal, n.-h, Warmenhoven, J., Arbeider, Leidschevaart 50, Vogelenzang, r.-c. Warmer, W, P., Bloemistknecht, Zijlweg 89, Overveen, r.-c. Warmerdam, A-, Bloemist, Graaf Florislaan 3, Vogelenzang, r.-c. Warmerdam, C., Landbouwer, Boekenrooderweg 3, Vogelen zang, r.-c. Warmerdam, L., Landbouwer, Boekenrooderweg 3, Vogelen zang, r.-c. Warmerdam, E., Arbeider, Vogelenzangscheweg Vogelenzang, r.-c. Warmerdam, G., Tuinder, Vogelenzangscheweg 16, Vogelen zang, r.-c. Warmerdam, H., Tuinder, Schulpweg 9, Aerdenhout, r.-c.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 228