Schietvereeniging „Generaal Joubert" 37 Commissarissen. Schietvereeniging Generaal Joubert te Overveen, Bloemendaal-Commando te Bloemendaal. Oranje te IJmuiden. Generaal Cronjé, Schoten. Generaal de Wet, Santpoort. Graaf Floris V, Vogelenzang. A, F. Bos, Voorzitter, Overveen. M. J. Vink, le Secretaris, Nieuwelandstraat 2, Haarlem. J. Viets, le Penningmeester, Haarlem. W. Waalewijn, 2e Voorzitter, Haarlem. P, J. Hekker, 2e Secretaris, Haarlem. C. J. Lindeman, 2e Penningmeester, Overveen. H. P. Spoor, Haarlem, M, A, Hoeben, Schoten, A. J. P. Janssen, Overveen, A. J. Hekker, Overveen, B A. Dammers, Velsen, L. van der Valk, IJmuiden, J. Rompa, Schoten, H. Noort, Santpoort. gevestigd te Overveen. Opgericht 1 Januari 1900, Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 23 Febr. 1901, Staatsbl. 52. Toestemming tot oprichting verkregen bij Koninklijk Besluit van 13 Mei 1901. Staatsblad No. 72. Aangesloten bij den Haarlemschen Schietbond en de Koninklijke Vereeniging van Nederlandsche Scherpschutters. Doel: Het beoefenen van den wapenhandel, bijzonder van het schieten tot verhooging van. 's Lands weerbaarheid met wapens als: het militaire geweer M. 95, het Rijks-Glinder- gc.weer, de Flobert-buks, Pistool en Revolver. Oefeningen worden gehouden des zomers op de schietbaan te Overveen, des winters in het schietgebouw te Haarlem aan de Schouwtjeslaan. Bestuur: A. F, Bos, Voorzitter. J, van Keulen, le Secretaris. A. J. P. Janssen, Penningmeester. J. A. Rijkens, 2e Secretaris, J. A. J. Beeren, Commissaris.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 49