Zondagsschool Provinciaal Ziekenhuis. Nederlandsche Protestantenbond. 0 t 44 Commissie van Beheer. M. Gaasenbeek, J. Tanis, S. Strietman en H. H. Felderhof, C. Meppelink en C. L. Oranje Belast met de algemeene boekhouding: J W. Marx. Pastorie: Vijverweg 16. Eiken Zondagmorgen om 10 uur en 's namiddags om 5 uur wordt godsdienstoefening gehouden in het Kerkgebouw aan den Vijverweg, Gedurende den winter is er des Donderdagsavonds een Bij belkring voor leden en belangstellenden, waarbij Ds. Brussaard de leiding heeft. De catechisaties worden in de consistorie gehouden des Dinsdag's van 78 uur voor jongens en meisjes van 1216 jaar, van 89 uur voor meisjes van 16 jaar en daarboven en van 910 uur voor jongens van denzelfden leeftijd. Voorts wordt door een Zendingscommissie gedurende de wintermaanden, een of meer Zendingsstudiekringen georgani seerd, die eveneens in de consistorie samenkomen. De Geref. Meisjesvereeniging Martha" vergadert eiken Woensdagavond van 810 uur in dezelfde Kerkeraadskamer. Leidster: Mej. F, Huson. De Geref. Jongelingsvereeniging ,,Rehoboth" houdt haar vergaderingen daar ook eiken Donderdagavond om 8 uur. Vrijdagsavonds 8 uur is er gelegenheid voor Duitsche meisjes in de Consistoriekamer der Kerk. Bestuur: Ds. V. Roos, Voorzitter, Brederodelaan, Bloemendaal. L. J. Dercksen, Penningmeester. De Zondagsschool wordt gehouden in het kerkgebouw van het Provinciaal Ziekenhuis iederen Zondag van 12.301.30 uur, Afd. Bloemendaal. Het Bestuur: J. C. de Wijs, Voorzitter. K. Tinholt, Secretaris, Bloemendaalscheweg 9b. A. M. de ClercqStoop, Penningmeester sse. H. Wildervanck de BlécourtAlberts.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 58