SCHOLEN. Openbare School voor Uitgebreid en Meer Uitgebreid Lager Onderwijs. Openbare Lagere School te Bloemendaal. i 46 J. D. Sistermans, Kapelaan. Kerkbestuur: H. Warmerdam, C. Warmerdam en A. Heemskerk. Armbestuur: (nog met de parochie de Zilk vereenigd): J. Ruigrok, E. Hulsbosch, Jac. v. d. Voort, W. Hulsbosch, J. Vcrdegaal, De parochie telt 750 communicanten. Godsdienstoefeningen. Zondag: H. H. Missen 7.30 en 10 uur 's Middags 2.30 uur: Vespers. In de week: H. H. Missen 7,30 en 8 uur. Hoofd: A. IJzerman. Onderwijzeressen: C. J. G. van Leuven, C. A, Schoevaart, J. E. van de Vliervoet. Onderwijzers: T Popma, A. F. Hoekstra, P. Rezelman, J. A. van Rijswijk, D. Kuiper, W. v. d. Hoef, J. Kerkhof. Onderwijzeres in de nuttige en fraaie handwerken: Mej, Beumer. Leeraar in het teekenen: J. K. C. van Brussel. Leeraar in de gymnastiek: A. J. Meijerink. Leeraar in het boekhouden en handelsrekenen: J. Faber. Leeraar in den zang: P, de Nobel. Concierge: J. Groeneveld. De school bestaat uit 10 leerjaren. Zij leidt op voor de le, 2e en 3e klasse H.B.S., voor de eerste klasse Lyceum of Gymnasium en voor de diploma's A en B Q M.U.L.O. Kinderen, die reeds onderwijs ontvangen hebben, kunnen, voor zoover plaatsen beschikbaar zijn, te allen tijde worden toegelaten. Kinderen, die nog geen onderwijs genoten hebben, worden geplaatst op den eersten Dinsdag in September. Spreekuren van het hoofd der school Woensdag en Vrijdag van 1112 pur. Hoofd: K. Tinholt. Onderwijzeressen: J. B. Paesi, W. F. Buter, J. H. v. Leeuwen. I, H. Steghgers.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 60