't Kopje. 48 Onderwijzeres van Bijstand: G. M. Meeter. Gymnastiek-onderwijzer: P. A, Kok. Het onderwijs omvat de leervakken ak der wet. De school tijden zijn: Maandag-, Dinsdag-, Woensdag-, Donderdag-, Vrijdag- en Zaterdagochtends van 912 uur en 's middags van 24 uur, behalve Woensdag en Zaterdag. Bovendien wordt er vervolgonderwijs gegeven van 1 October1 Maart, Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 58 uur. De toelating van nieuwe leerlingen geschiedt eens per jaar en wel op den eersten schooltijd in April. Daartoe wordt de leeftijd van 51/a jaar vereischt. De leerlingen worden naar gelang hunner vorderingen verdeeld in 7 klassen. Het schoolgeld wordt geheven volgens het kohier van den boofdelijken omslag in de gemeente, Onvermogenden worden vrijgesteld. Voor het vervolgonderwijs wordt de helft van het schoolgeld der dagschool in rekening gebracht. Meisjesschool voor Middelbaar Onderwijs met 5-jarigen cursus, Internaat op 't Kopje. Dagschool Koepellaan. Schoolgeld tot f 400. Spreekuren: Maandag van 23.30 uur en Vrijdag van 15.3012,15 uur (aan het schoolgebouw). Directrices. Mej. A. Gratama, leerares in de Nederlandsche Taal en Let terkunde, Mej. II. J. M. A. Barger, leerares in de Aardrijkskunde, Leeraren en leeraressen: Mevr. Boldingh-Goemans, in de Fransche Taal Letterkunde Mej. A. Duinker, in de Fransche Taal en Letterkunde. G. Kooyker, in de Duitsche Taal en Letterkunde. Mevr. Boldingh-Goemans, in de Fransche Taal en Letter kunde. C. van Eek, in de Geschiedenis en Staatsinrichting. De heer F. P. Berckenhoff, in de Natuur- en Scheikunde en Cosmographie. Mej. G. Janssen, in de Wiskunde. E. Vissering, in de Kunstgeschiedenis. H. Charbon, in de Handwerken. E, Gohl, in Slöjd. Mevr. Drees, in Knippen en Naaien.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 62