Christelijke School voor M.U.L.O. OPENBARE VERKÖOPING in de gemeente BLOEMENDAAL. Bosch en Duinlaan la. Bestuur: Ds. J. C, van Dijk, Voorzitter, Ds, V, Roos, Secretaris. H. Hogenbirk, Penningmeester, Mevr. A, Warnderink Vinke, Ds, J, C. Brussaard, Schoolarts: Dr. H, L, van Beusekom, Hoofd der school: G. de Groot. Onderwijzers: H. van der Werff, J, W. Schotman, C. S. Kruisselbrink, T, P. Winkler, J. Kijne. Onderwijzeressen: F. J. Trompetter, C. A. Knetemann, C. C. Knetemann, M. C. M. Duyfjes en M. C. Lenselink. Vakleeraren: P. A. Kok en D. C. van Mewijk, Gymnastiek; P. van Looy, Teekenen. Fröbel-onderwijzeres: Mej. W. Gerritsen. De school leidt op voor de toelatings-examens H.B.S., Gym nasium en Lyceum; de M.U.L.O.-afdeeling voor het Mulo diploma en voor examens van denzelfden omvang. Concierge: A. Schipper. Openbare verkoopingen van onroerende goederen geschie den in de gemeente Bloemendaal, in 't algemeen bij inzet, hooging en toeslag. Betreffende één perceel, dan gewoonlijk in één zitting zonder hooggeld en alleen bij inzet en afslag. Tusschen inzet en toeslag ligt minstens een tijdperk van een w eek. De hoogste bieder, inzetter genaamd, heeft het recht van de eerste verhooging. De hooging staat overigens voor elk gegadigde open tot aan den toeslag. Voor den toeslag worden de hoogingen gesloten en geschiedt de veiling bij afslag. Plokgeld bedraagt: 1 der hoogste bieding. Hooggeld: 10 van elke verhooging, bij ophouding van het perceel 5 dier verhooging. Plokgeld en hooggeld zijn ten laste van den kooper; evenals de combinatieplókken.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 67