CACAO DROSTE N.V. Rrandstoffenhande! v.h. N. VAN BREEMEN Co. BAKENESSERGRACHT 78 Telefoon 70. A. Aar, J. J. van der, Gemeentewerkman, Alberdingk Thijmlaan 35, Bloemendaal, r.-c. Aardweg, G, van den, Bloemistknecht, Z, Tuindorpslaan 1, Overveen, r.-c. Aardweg, W. van den, Timmermansknecht, Tuindorpslaan 6, Overveen, r.-c. Aarts, H. A. A., Kantoorbediende, Rollandslaan 62, Over veen, r.-c. Aartsen, Hendrik, Boschwachter, Zomerzorgerlaan 14a, Bloe mendaal, n.h. Abbink Spaïnk geb. Abbink, Wed. P. F., Bloemendaalscheweg 190, Bloemendaal, n.h. Abs, G. J. van, Commies ter Secretarie, Rampenlaan 104, Over veen, n.h. Adam, geb. Leegstra, D. L., De Genestetweg 26, Bloemendaal, geen. Adams, H. F., Electrotechnisch ingenieur, Aerdenhoutsduin- weg 1, Aerdenhout, rem. Admiraal, W., Bloemistknecht, Zandvaartpad 10, Overv een, r.c Aghina, geb. A. Dankelman, Wed., Kleverlaan 97, Bloemen daal, r.-c. Aghina, Elizabeth M. P, Muziekleerares, Kleverlaan 97, Bloe- daal r.-c. Aghina, Maria P. A., apotheker, Kleverlaan 97, Bl'daal, r.-c. Aken, W. P. van, blokwachter, Vogelenzangscheweg 76, Voge lenzang, r.-c. Akersloot, F., Electricien, v. Stolberglaan 9b, Overveen, n.h Alberts Sr. H., Arbeider, Bekslaan 12, Vogelenzang, r.-c. Alberts Jr., H., Jachtopziener, Bekslaan 24, Vogelenzang, n.n. Aletrino, D., Arts, Verbindingsweg 32, Bloemendaal, geen. Aling, L., Eerste verpleger in het Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort, Brederodeweg 5, Santpoort, n.h. Alkema, Mej. G., verpleegster, Bosch en Duinlaan 16, Bloemen daal, n.h.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 71