ZANDVOORTSCHELAAN 34 Telefoon 26156. t Nieuwe Kerkplein 14 Telefoon 2110 HAARLEM BRECH- en G1ETC0KES INDUSTRIEKOLEN I 63 Beets, J. C., Chauffeur, Schulpweg 4, Aerdenhout, d.-g. Beets, W,, Directeur, Prof, v. Vlotenweg 5, Bloemendaal, geen. Beke, W. J. J., Kleermaker, Rollandspad 41, Overveen, r.-c. Bekkers, D., Chauffeur, Zandvoorterweg 35, Overveen, n.-h, Bel, J. G. v. d., bouwkundige, N, Stationsweg 13, Bloemendaal, n.-h, BELASTINGRECHT-KANTOOR van G. W. MARTENS, oud- Inspecteur, Hoofd van Inspectie van 's Rijks Belastingen, Haarlem, Westerhoutstraat 40. Tel. 2345. Beliën, P. J., Bloemistknecht, Vogelenzangscheweg 24, Voge lenzang, r.-c. Belt, K. van den, Tuinman, Elswoutslaan 6, Overveen, n.-h. Bensman, H., zonder beroep, De Genestetweg 10, Bloemen daal, geen. Bentinck, Graaf G, A. H. J. Aldenburg van, Ingenieur, Bloe- mendaalscheweg 297, Overveen, n.-h. Berbé, P., Bloembollenkweeker, Zijlweg 65, Overveen, r-c. Berchtenbreiter, H. K., Architect, Hooge Duin en Daalscheweg 17, Bloemendaal, geen. Berdenis van Berlekom, Mr. H. Ph., Direct. Rijks-Verzekerings- bank, Vondellaan 9, Aerdenhout, Tel. 2142, rem. Berends, J. H., Stationchef, Leidschevaart 22, Vogelenzang, geen Berg, A. van den, zonder beroep, Duinlustparkweg 2, Sant poort, n.-h. Berg, C. van den, Gem.-arbeider, Kerkweg 11, Vogelenzang, r.-c. Berg, H, van den, gepens. Brievenbesteller, Rollandslaan 27, Overveen, n.-h. Berg, H. M. van den, Koopman, Emmalaan 25, Overveen, n.-h. Berg, J. van den, Bloembollenkweeker, Vogelenzangscheweg 45, Vogelenzang, r.-c. Berg, P. van den, Arbeider, Bekslaan 6, Vogelenzang, r.-c. Berg, P. van den, Bloembollenkweeker, Vogelenzangscheweg 45, Vogelenzang, r.-c.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 79