ZANDVOORTSGHELAAN 34 Telefoon 26156, Ververij J. LOTTGERING, Groote Houtstraat 5a. Électrische Wasch- en Strijkinriclvtin.fi;. Potjewijd, H., Oud-gezagvoerder, Kleverlaan 26, Bloemendaal, Potter, Th. E., Prof. van Vlotenweg 18, Bloemendaal, geen, Povel,' Mr. A. E. M., Advocaat, Militairenweg 9, Overveen, r.-c. Pouwer, L., Agent van politie Lage Duin- en Daalscheweg 1, Bloemendaal, n.-h, Poutsma, geb. S. Tigler Wybrandi, Wed., Zuider Stationsweg 19, Bloemendaal, d.-g. Prasser, Margarete, Verpleegster, Ter Hoffsteedeweg 23, Over veen, e.-l. Preenen, G. P., Bloemkweeker, Zuider Tuindorpsplein 32, Uver- veen, r.-c. Preenen, J. G„ Bloemistknecht, Z. Tuindorpslaan 28, Over- veen, r,-c. Prenen, G. J., Ooster Tuindorpslaan 4, Overveen, r.-c. Prenen, H. A., Schoenmaker, Lambrecht van Dalelaan 22, Overveen, r.-c, Prenen, H. M., Bloemistknecht Dompvloedslaan 5, Overveen, Priester, P., Chauffeur, Lambrecht van Dalelaan 24, Overveen, Prins, Dr. Ada, Dokt. scheikunde, Julianalaan 308, Overveen, geen. Prins, H. N., Ingenieur, Julianalaan 308, Overveen, geen. Prins, Johanna, J. S., Donkerelaan 6, Bloemendaal, d.-g. Prins, L. G., Voorzitter van het bestuur van den Zuiderpolder, onder Haarlem en Haarlemmerliede c.a. Zijlweg 46, Over veen. Tel. 11744, w.-h. Prins, P., Beambte Prov, Ziekenhuis nabij Santpoort, Dumiust- parkweg 23, Santpoort, n.-h. Prins, P. Th., Bakkersknecht, Graaf Florislaan 33, Vogelenzang, r.-c. Prins, S., Koopman in bouwmaterialen, de Genestetweg 2, Bloemendaal, Tel. 22246, geen. Prinsenberg, A. J., Architect Rampenlaan 94. Overveen, r.-c. Pronk, W., Waterfitter, Hooge Duin en Daalscheweg 2, Bloe mendaal, n.-h.

Adresboeken Bloemendaal | 1925 | | pagina 189