N.V. Brandstoffenhandel v.h. N. VAN BREEMEN Co. VICTORIA-WATER Oberlahnstein is een heerlijk, gezonde tafeldrank voor dagelijksch gebruik. Zondervan, J, P., Ambtenaar P.E.N., Kinheimweg 9a, Bloemen- daal, n.-h. Zonneveld, J. H. van, Reiziger, Vogelenzangscheweg 95, Voge lenzang,. geen. Zonneveld, L., Tuinarbeider, P, Z. Schr. v. d. Kolkweg 18, Santpoort, r.-c. Zuilen, M. van, Beambte Prov. Ziekenhuis nabij Santpoort, Bre- derodeweg 13, Santpoort, n.-h. Zuiderduijn, L., Arbeider, Marcelisvaartpad 15, Overveen, n.-h. Zutphen, J. W, van, Kantoorbediende, Bloemendaalscheweg 147, Bloemendaal, n.-h. Zuurbier, B., Kruidenier, Bloemendaalscheweg 74, Bloemen daal, Tel. 22035, r.-c. Zuurbier, D., Zuider Tuindorpslaan 2, Overveen, r.-c. Zuurbier, S. J., Zuider Tuindorpslaan 2, Overveen, r,-c. Zwang, B. J., Procuratiehouder, Oranje Nassau!aan 135, Over veen, rem. Zwart, J., Metaaldraaier, Marcelisvaartpad 3, Overveen, n.-h. Zwart, P. J, de, Sigarenwinkelier, Bloemendaalscheweg 24, Bloemendaal, Tel, 22011, r.-c. Zwarteveen, G., Agent van politie, Lage Duin en Daalscheweg 15, Bloemendaal, ger. Zweers, P. H., Commies-tit. bij de Post en Telegraphie, Brede- rodelaan 3, Bloemendaal, geen. Zwem- en Badinrichting, Houtvaart 1, Overveen, Tel. 11251. Zwemmer, J., Wagenvoerder N. Z. H. T., Binnenpad 4, Over veen geen. Zwemmer, W., Jachtopziener, Oosterlaan 14, Overveen, n.-h. Zwerbroek, W,, Metaalschaver, Hospeslaan 7, Aerdenhout, geen, Zwiersen, J. B., Agent van politie, Rollandspad 17, Overveen, n.-h. Zijl, C. H. van, Kantoorbediende, Oranje Nassaulaan 60, Over veen, n.-h. Zijl, Jantje van der, Onderwijzeres, Bloemendaalscheweg 179, Bloemendaal, geen. Zijlstra, D., Rijknecht, H. Roozenlaan 39, Overveen, geen. Zijverden, C. van, Tuinknecht, Alb. Thijmlaan 27, Santpoort n.-h.

Adresboeken Bloemendaal | 1925 | | pagina 250