N.V. Brandstoffenhandel v.h. N. VAN BREEMEN Co. Bloemendaalsche Gymnastiekvereeniging. Woningbouwvereeniging „Bloemendaal Noord". PASTILLES DROSTE Het doel der Vereeniging is: den bloei en den vooruitgang der gemeente Bloemendaal op de meest uitgebreide wijze te bevorderen. Voorwaarden voor het Lidmaatschap: Gewone leden minstens 2.50 contributie 's jaars. Leden donateurs minstens 5.per jaar of minstens 100,-- ineens. Contributie bij vooruitbetaling verschuldigd. Adres bij den secretaris: Jbr. B. de Jonge van Campens Nieuwland. Bloemendaal, Bloemendaalscheweg 163. Gevestigd te Bloemendaal. Opgericht 22 Augustus 1918. (Koninklijk goedgekeurd 17 Sept. 1919.) De Vereeniging heeft ten doel de bevordering van den wel stand van het lichaam en het opwekken van belangstelling in de gymnastiek. Oefeningen worden gehouden in het lokaal van de Ge meenteschool De Genestetweg: voor jongens Woensdag van 6.308 uur, mannen 810 uur; voor meisjes Donderdag van 6.308 uur, dames 810 uur. Directeur; P. A. Kok, De Genestetweg 28, Bestuur: W. Pronk, Voorzitter, Hooge Duin en Daalscheweg 7. A. Cassee, Penningmeester, Korte Zijlweg 25, Overveen. J. Rikkering, Secretaris, Heemstede. Postgiro: Santpoort-Station 42015. Kantoor: Brederodeweg B 76, Santpoort. Geopend lederen Za terdag van 123/421/4 uur. W. Noorman, Voorzitter. G. A. Tijssen, Secretaris, Brederodeweg 3a. H. J. Kruijswijk, Penningmeester, Conollyweg. J. Germeraad. F. W, J. J. Lanson. D. Klay, Administrateur, Hagelingerweg, Santpoort.

Adresboeken Bloemendaal | 1925 | | pagina 38