BAKENESSERGRACHT T8 Telefoon 10070. 49 Kerkvoogden. G. Warnderink Vinke, Voorzitter. C. F. Bierens de Haan, Penningmeester. Mr. E. H. E. Teding van Berkhout. Mr. W. M. J. van Lutterveld. Aan de Hervormde Gemeente is tot hulp van den predikant verbonden de heer K. Koopman. De diensten in het Kerkgebouw te Bloemendaal worden ge houden Zondagsmorgens om tien uur. Van September tot Zondag vóór Palmzondag óók Zondags avonds om vijf uur. Bovendien is er om de 14 dagen dienst op Zondagmorgen 10 uur in een der lokalen van de Openbare Lagere School te Overveen. In de wintermaanden worden bovendien bijbellezingen, voor ieder toegankelijk, gehouden Donderdagsavonds om acht uur, om de veertien dagen, in het gebouw „Maranatha". De plaatsen in het Kerkgebouw worden door H.H. Kerk voogden beschikbaar gesteld na schriftelijke aanvrage aan den heer G. Warnderink Vinke, Parkweg. Onmiddellijk na het electrisch belletje, om 10 uur en 5 uur, zijn alle plaatsen, voor zoover onbezet, voor ieder vrij. Naast het werk van Diakenen bezit de Hervormde Gemeente nog een fonds genaamd: Gereformeerde Armen, waarvan de baten strekken voor de behoeften van protestanten, die niet door aanneming lidmaat der Hervormde Kerk zijn. Viermaal per jaar wordt daarvoor een schaal-collecte in de Gemeente gehouden. Het beheer is opgedragen aan Heeren Armmeesters: J. H. van Leeuwen, 'H. C. Kö'hler en P. N. Zwart. De Jeugddienst De Jeugdcommissie organiseert godsdienstoefeningen voor jon gens en meisjes van 12 tot 16 jaar. De bijeenkomsten worden gehouden Zondagsmorgens van 10 tot 11 uur in het gebouw „Maranatha", Donkere Laan. Naturellement la vériteble „Bonne Espérance" de la mine Erstal: En vente chez J. L. van Dijk, Tel. 12829.

Adresboeken Bloemendaal | 1925 | | pagina 61