ZANDVOORTSCHELAAN 34 Telefoon 26156, DROSTE'S CHOCOLADE 59 Bestuur: Pater A J. J. van Rijn O.E.S.A., Voorzitter. Pater P. C. Uyterwaal O.E.S.A., Secretaris. Pater J. K. C. Wouters O.E.S.A., Penningmeester. Rector en Leeraren. N. Th. Vlaar O.E.S.A., phil. doct., Rector, Godsdienst, wis- en scheikunde. Fr. L. Esser O.E.S.A., Conrector, Godsdienst. G. P. Th. Gerritsen, O.E.S.A., Godsdienst. A. J. C. Blaas, litt. hum, doet., Latijn en Grieksch. P. J. A. M. Kouwenhoven, phil. doct., Wis- en Natuurkunde. W. Baars, leeraar Plant- en Dierkunde, H. B. M. Thier, leeraar Aardrijkskunde en Geschiedenis. B. G. van Zeelst, leeraar Nederlandsche Taal en Letterkunde. L. C. Theunis, litt. Rom. doct., Fransche Taal en Letterkunde. N. C. Andriessen, leeraar Engelsche Taal- en Letterkunde. A. M. Julianus, litt. Germ. cand. Duitsche Taal en Letter kunde. Mr. F. Vorstman, leeraar Staatsinrichting. R. Verberne, leeraar Boekhouden. F. Gieling, chem. doct., Scheikunde. G. J. Paulides, leeraar Geschiedenis. H. Kuyper, litt. class, cand., Latijn en Grieksch. W. J. Fuss, phil. doct., Wiskunde en Cosmographie. M. P. J. van der Weiden, leeraar hand- en rechtlijnig teekenen. S. Hooij, leeraar lichamelijke oefeningen. Het Lyceum heeft een gemeenschappelijke H.B.S.-onderbouw (klasse I en II), een afdeeling H.B.S. en een afdeeling Gymna sium (klasse IIIVI). Spreekuren van den Rector: Maandag van 8 tot 9 aan het klooster (Zijlweg 69C). Donderdag van 10 tot 12 aan het Lyceum (Zijlweg 69B). Onder de vacanties zullen Rector of Conrector gewoonlijk Maandagmorgen van 10 tot 11 te spreken zijn aan het klooster Prospectus verkrijgbaar bij de Directie Zijlweg 69B, Overveen

Adresboeken Bloemendaal | 1925 | | pagina 71