Het geheele jaar geopend. Centraal Verwarmd. BLOEMENDAALSCH IJZERHANDEL, Telefoon 22704 Ijzerwaren en Tuinbouwgereedschappen 143 Oldenborgh, J. van, Directeur P.E.N. en Prov. Waterl.-bedrijf van Noord-Holland, Ruysd'aelweg 6, O verveen, Tel. 10927, vr.-gem. Olie, J. D. B., Technicus, Joh. Verhulstweg 62, Bloemendaal, d.g. Olie, W. C., Dir. v. e. Autodienst, Conollijweg 4, Santpoort, d.g Olst, P. A., van, geb. C. C. Unger, Wed., Boekenrooderweg, Aerdenhout, Tel. 26283. Ommeren, Oiarell Gerarda van, Huishoudster, Hoplaan 2, Aer denhout, geen. Ommering, N. J., Visdhhamdelaar, Noorder Stationsweg 28, Bloemendaal, Tel. 22543, n.-h. Onstein, J., Timmerman, Elswoutslaan 7, Overveen, n.-h. Ontsmettingslokaal gesticht Prov. Ziekenh. nabij Santpoort, Brederodeweg 36, Santpoort. Oord, N. van der, Amtenaar Griffie Arr. Rechtbank, BloUm- veld'laan 9b, Overveen. Oorschot Jr., H. van, Huisschilder, Sparrelaan 1, Bentveld, Tel 26162, r.-c. Oorschot, H. van, Huisschilder, Veldlaan 37, Aerdenhout, r.-c. Oosten, J. van, Koopman, Kleverlaan 4, Bloeimendaal, r.-c. Oosterhol, P., Verpleger, iBloemendaaïsc'heweg 62, Bl'd'aal, n.-h. Oosterhof, W., Agent van Politie, Alb, Thijmlaan 47, Sant poort, r.-c. Oosterhuis, J. H., H. Roozenlaan 10, Overveen, geen. Oostwouder, H., Dompvloedslaan 23, Overveen, n.-h. Ooyen, W. A, van, Boschwachter, Lage Duin en Daalscheweg 9b, Bloemendaal, n.-h. Opdam, J., Slagersknecht, Alb, Thijmlajan 23, Santpoort, r.-c. Oppedijk, L., Joh. Verhulstweg 68, Bloemendaal, n.-h. Oranje, C. L,, Tijdelijk assistent inspecteur bij de Mij. Neder land, Kleverlaan 151, Bloemendaal, ger. Orden, H, van, Tuinarbeider, Vogelenzangscheweg 7, Vogelen zang, r.-c. Orchidophilia, Orchideeënkweekerij Wed. L. H. van Vloten, Aerdenhout, Tel. 26109. Os, H, van, Chauffeur, Boschlaan 53, Bloemendaal, n.-h.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 159