POSTKANTOREN. Bloemendaal. Overveen. 315 Post, telegraaf en telefoon. Locaal telefoonnet geopend dag en nacht. Geopend op werkdagen: Postdienst 8 voorm,7.30 nam. - Telegraaf- en Telefoondienst 8 voorm.8 n.m., op Zater- dag postdienst 8 v.tn.6 n.m.; Telegraaf 8 v,m.8 n.m.; op Zon- en Feestdagen van 8 v.m,9 v.m., 1 n.m.'2 n.m, Postwissels, Kwitantiën en Girodienst op werkdagen open van 8.30 v.m.3 uur n.m. Directeur: Vacature. Personeel: Commies-titulair P. H. Zweers, waarnemend Di recteur; kantoorbedienden mej. C. H. G. Lodewijks, Mej. S. M. Kriege, Mej. J. E. Heil en den heer J. J. Wezenaar, Brieven- en Telegrambestellers: G. H Hagen, H. Beuckenis, F. P. Bremer, Id. Vader, G. Kuneman, D. Kenbeek, P. J. A. Molenkamp, J. Biersteker en P. Th. Tromp. De le bestelling vangt aan 8 uur v.m. De 2 bestelling vangt aan 3 uur n.m. De 3e bestelling vangt aan 7 uur n.m. Brievenbussen zijn geplaatst, Zomerzorgerlaan bij Hotel ,,Zo- merzorg'', Midden Duin en Daalscheweg bij Huize Dennenoord, Saxsenburgerlaan, Rinheknplem, Korte Kleverlaan Station H. IJ. S. M., Dennenweg en Hooge Duin en Daalscheweg bij de Kijkdumtrap. Voor zoover de tijd van lichting niet op de bussen is aan gegeven geschiedt deze tijdens de bestelling. Post, telegraaf en telefoon. Geopend op werkdagen: Post dienst 8 v.m.7.30 n.m,; Zaterdags tot 6 n.m.; van 3 n.m.5 n.m. slechts voor expresse stukken en postpakketten; voor Telegraaf- en Telefoondienst 8 v.m.8 n.m. Zondags van 89 uur Postwissels en kwitantiën, Postchèque en Girodienst. Rijks- vei zekeringswet. Op werkdagen alleen geopend van 8.303 uur. Ouderdomsrente om de 4 welken: Dinsdag en Woensdag van 8.3012 uur. Wnd. Directeur: T. Smit. Kantoorpersoneel: J. Bakker, Adjunct-commies, Th. Mattaar, J. J. L, Plooster v. d. Roest, kantoorbediende P. T. T. Bestellers: B. A. Kohier, G. J. Prenen, P. A. Verduin, J. v. d. Klinkenberg, C. Verschie, J. M, G. Bremer, J. Plukker.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 335