Sint Thomas a Villa-Nova Stichting. R.K. Lyceum Sanctissimae Trinitatis. 319 Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in Klassieke talen. Drs. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in die Klassieke talen. A, F. Pieck, Leeraar in Teekenen. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in de Wiskunde en Natuurkunde. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar in de (Handelswetenschappen en Staatswetenschappen, L. Strauss, Leeraar in die Duitsche Taal en Letterkunde. Dr. Jac. P. Thijsse, Leeraar in de Plant- en Dierkunde. Drs. G. J. Tiessens, Leeraar in Scheikunde. Dr. L. A. Tromp, Leeraar in Wiskunde. S. Ph. de Vries, Leeraar in het Hebreeuwsch. L. Neuteboom, Leider van den Handenarbeid, Mej. A. IJzerdraat, Leerares in Handenarbeid. Mej. Mr. E. Hijmans, Administr. en Seer. Het Lyceum heeft een gemeenschappelijken onderbouw van twee jaren (klasse I, II) en een afdeeling Gymnasium (klasse III, IV, V, VI) en een H. B. School 5 jarige cursus (klasse 3, 4, 5). Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag 101/»—12 uur aan het Schoolgebouw en Maandagavond 8—10 uur. Prospectus verkrijgbaar bij de administratie (Mej. Mr. E. Hijmans) aan het Schoolgebouw. Zijlweg 69b, Overveen. Opgericht bij acte, verleden voor notaris van Cranenburgh, Haarlem, 30 Augustus 1921. Bestuur: Pater A J. J. van Rijn O.E.S.A., Voorzitter. Pater M. J. v. Engelen O.E.S.A., Secretaris. Pater J. K. C. Wouters O.E.S.A., Penningmeester. Rector en Leeraren. N. Th. Vlaar O.E.S.A., phil. doet., Rector, Godsdienst, wis kunde. Fr. L. Esser O.E.S.A., Conrector, Godsdienst, Bij'belische- Geschiedenis. G. P. Th, Gerritsen, O.E.S.A., Kerkelijke Geschiedenis. A. J. C. Blaas, litt. hum. doet., Latijn en Grieksch.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 339