Openbare Lagere School (School C) te Bloemendaal. Openbare Lagere School (School D) te Overveen. 324 Kinderen, die nog geen onderwijs genoten hebben, worden geplaatst op den eersten Dinsdag in September; Spreekuren van het hoofd der school Woensdag en Vrijdag van 1112 uur. Hoofd: K. Tinholt. Onderwijzeressen: J. B. Paesi, W, T, Buter, J. H. v Leeuwen. Tijdelijk onderwijzeres: R. W. M. M, v. Ommeren. Onderwijzers: S. Metz, P. Vermeulen en B, F, Warnink, Onderwijzer in de gymnastiek: P. A. Kok. De school bestaat uit eene voorbereidende klasse en zeven leerjaren. Behalve in de gewone vakken, wordt er onderricht gegeven in gymnastiek. Kinderen, die rbeds schoolonderwijs ontvangen hebben, kun nen, voor zoover plaatsen beschikbaar zijn, onder goedkeuring van burgemeester en wethouders worden toegelaten. Kinderen, die nog geen onderwijs genoten hebben, worden geplaatst op den eersten Dinsdag na het eindigen van de Zomervacantie. Personeel Dagschool, Hoofd: H. Hoekstra. Onderwijzers: J. C. de Vries en W, J. Haenen. Onderwijzeressen: D. Keijser en W, G, C. Veldman, Onderwijzer in de gymnastiek: P. A. Kok. De school bestaat uit zeven jaarklassen. Leervakken: letter a-k van art. 2 der Lager-Onderwijswet 1920, Zij sluit aan met de school voor U.L.O, Na de zomervacantie worden nieuwe leerlingen aangenomen die nog geen lagere school bezocht hebben. Voor leerlingen, die reeds andere scholen bezochten, is steeds plaatsing te verkrijgen. Het vervolgonderwijs wordt indien meer dan 6 leerlingen zich daarvoor opgeven, gegeven in de maanden October, November, December, Januari en Februari op Maandag-,

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 344