St. Theresiaschool te Bloemendaal. R.-K. Jongensschool, Overveen. 326 Onderwijzers: H. van der Werff, J. W. Schotman, C. S. Kruisselbrink, J. Kijne. Onderwijzeressen: F. J. Trompetter, C. A. Knetemann, C. C. Knetemann, M. C. M, Duyfjes en M. C. Lenselink. Vakleeraren: P, A. Koik en D. C, van> Alletwijk, Gymnastiek; P. v'an Looy, Teekenen; Mej, iDr. A. W. S. A, van Meer, Fransch, De school leidt op voor de toelatings-examens H.B.S., Gym nasium en Lyceum; de U. L, O.-afdeeling voor het Mulo diploma en voor examens van denzelfden omvang. Concierge; A. Schipper. Dennenweg 14. R.-K. Lagere School voor jongens en Meisjes onder leiding der Eerw. Zusters van het Sit. Jozef gesticht te Bloemendaal. De school telt 7 leerjaren en sluit aan op het M.U.L.O. Behalve het gewone onderwijs wordt ook les gegeven in Gymnastiek. Na schooltijd bestaat er gelegenheid tot onderricht in Fransch-, Duitsch en Engelsch, Kinderen, dlie nog geen onderwijs ontvangen hebben, worden geplaatst bij het begin van het schooljaar 1 September Voor Jongens en Meisjes vanaf 3 jaar is er gelegenheid tot plaatsing op de Fröbelschool. Spreekuren van het hoofd der school zijn Woensdag- en Zaterdagmiddag van 23 uur. Zandvoorterpad 8. Hoofd der School: G. v, d. Meij. Onderwijzeres: C. S. M. Langerven. O'niderwijzers: L, N. ten Hacken, B. J. van Oploo, F. B. Veringa, J. A. v. Oveibeek. Onderwijzer in de gymnastiek; P, Okhuysen. De school telt zeven leerjaren. Aanvang v. h. schooljaar 1 September. Behalve in de gewone vakken, wordt onderricht gegeven in Fransch, Handenarbeid en Gymnastiek. Opgeleid wordt voor de toelatings-examens H.B.S., Gymnasium, Lyceum. Ambachtsschool, etc.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 346