VEREENIGINGEN. Vereeniging „Bloemendaal's Bloei" De Bloemendaalsche Middenstandsvereeniging. 328 Mr. D. E. Lioni, Voorzitter. J. Th. Bornwater, Vice-Voorzitter. Jhr. B. de Jonge van Campens Nieuwland, Secretaris. S. P. Rijnierse, Penningmeester. A. E. Beekman. H. L. van Beusekom. J. A. Boskamp. Jhr. J. van Reigersberg Versluys. Jhr. A. W. G. van Riemsdijk, S. G. Visker. Mr. W. J. M. Westerwoudt. J. H. Wildervanck de Blécourt, Het doel der Vereeniging is: den bloei en den vooruitgang der gemeente Bloem endaal op de meest uitgebreide wijze te bevorderen. Voorwaarden voor het Lidmaatschap: Gewone leden minstens 2.50 contributie 's jaars. Leden donateurs minstens 5.per jaar of minstens 100.- ineens. Contributie bij vooruitbetaling verschuldigd. Adres bij den secretaris: Jhr. B. de Jonge van Campens Nieuwland, Blo'emendaal, Bloemendaalscheweg 163, Tel. 22086. Deze vereeniging, opgericht 1 Februari 1926, stelt zich ten doel, die belangen van handel en nijverheid in het algemeen en van den handeldrijvendlen en 'industrie elen middenstand te Bloem'endaal in het bijzonder te behartigen. Leden der ver eeniging kunnen zijn zij, die als eigenaar of als leider staan aan het hoofd van een bedrijf of 'handelsinsteliing, in de ge meente Bioemendaal wonende, en voorts wettelijke handels- combinaties, m welke vorm ook, gevestigd in de gemeente Bioemendaal. De contributie wordt in de jaarvergadering voor het be gonnen jaar vastgesteld en is invorderbaar in twee termijnen, waarvan de eerste direct en de tweede in de maand Juli. Leden, die na 31 December 1926 toetreden, betalen een entreegeld van 5.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 348