Vereeniging „Vrijwillige Brandweer Bloemendaal". Eerste Bloemendaalsche Begrafenisfonds. 331 Beschermheer: W. Dyserinck. Adviseur: P. Jongepier. D'e Brandweer is in Mei 1925 gereorganiseerd en deze dienst is sedert December 1925 opgedragen aan een vrijwilligerscorps, dat bekend staat onder den niaam: de „Vrijwillige Brandweer Bloemendaal", Dit corps staat onder leiding van een Commandant met zijn staf. Er worden geregeld oefeningen gehouden, waaraan de Vrij willigers met veel animo deelnemen, zoodat het corps, als de nood aan den man komt, de verwachtingen zeker zal over treffen1. 'Het bluschmaiteriaal bevindt zich in een uitstekenden staat en is voldoende in verschillende deelen van de Gemeente aan wezig. De V.'B.B. beschikt over een van 'de laatste type Margirus- autouno'biel motorbrandspuit van giroote capaciteit, terwijl deze te Bloelmiendaal (Garage Lansdorp) is gestationneerd. waardoor het terrein van brand' in geringen tijd. is te bereiken. De Staf bestaat uit Commandant Ir. W. L. C. Brunings. Ondercom'mandan't Joh. Meeuwig. Secretaris: F. J. CasSee, Kerkplein 12a, Bl'daal, Tel. 22260. Opzichter materiaal J, Veen. Bestuur: Voorzitter: Joh. Meeuwig. Secretaris: N. van Keulen, Zand voor terweg 115, Aerdenhout, Tel. 26040. Penningmeester: F. J. Cassée. 2e Voorzitter: S. Joustra. 2e Secretaris J. Lansdorp, Voorzitter: K. Koopman. Secretaris: J. J. Huizinga, Renneimerweg 13, Bloemendaal, Penningmeester: K. L. IJzerman. Commissarissen: Ds. J. C. vami Dijk. J. H. v. Leeuwen. H. Grootegoed.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 351