Bloemendaalsohe Amateur-Fotografen-Vereeniging. Volksbond tegen Drankmisbruik. Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. HHMIF 332 (Opgericht 1908). (Goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 23 Dec. 1914. No. 52). J. C. Mol, voorzitter, Duinwijckweg 5, Bloemiendaal, Henri Bekkers, secretaris, Overboschlaan 14, Heemstede. F, J. Quintus, penningmeester, Corn. Drebbelstr. 25 A'dam. Commissarissen: P. Windt. J. Panman. De contributie voor werkende leden bedraagt 6.Kunst lievende leden betalen 2.50 minstens. Minstens negen gewone vergaderingen worden per jaar ge houden; deze hebben plaats op den 'derden Donderdag der maand, in het Gemeentelijk Concertgebouw te Haarlem. Als leden komen in aanmerking amateur-fotografen uit Haar lem en omstreken. J, Th. Bornwater, Voorzitter. H. L. van Beusekom, onder-Voorzitter, P. J. C. Mettau, Secretaris-Penningmeester, Zijlweg 75, H. Hogenbirk. S. P. Rijnierse. Het adres der afdeeling is ten huize van den Secretaris, De afdeeling stelt zich ten doel, in overeenstemming met artikel 1 van het Algemeen Reglement van den Volksbond tegen Drankmisbruik, het misbruik van bedwelmende dranken te bestrijden. Ieder, die bereid is door voorbeeld en persoonlijke werk zaamheid het misbruik van bedwelmende dranken te bestrij den, wordt lid van de afdeeling, als hij zijn verzoek daartoe aan een der leden van het bestuur kenbaar maakt, tenzij het bestuur tegen zijn toelating bezwaar heeft, in welk geval de eerstvolgende afdeelingsvergadering bij meerderheid van stem men der aanwezige leden over de toelating beslist. Ieder lid bepaalt zelf het bedrag zijner jaarlijksche contri butie; die is minstens één gulden. Afd.: BloemendaalVelsen. E. W. A. van Nederhasselt, Voorzitter. P. L. van Bueren, Secretaris, ,,de Dennen" Santpoort (Stat.) P. W. Waller, Penningmeester.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 352