R.-K. Vereeniging „St. Jozef", tot het uitzenden van zwakke en herstellende kinderen, te Overveen. Noord-Hollandsche Vereeninging „Het Witte Kruis". 334 Het „Centraal Genootschap voor Kinder-Herstellings- en Vacantie-Kolonies" heeft ten doel het lichamelijk en zedelijk welzijn van kinderen te bevorderen door hen in de ge'tgen- heid te stellen, eenigen tijd in een gezonde omgeving dooi tc brengen. Zeereerwaarde heer G. v. Niekerk, Pastoor Overveen, Eere-Voorzitter, J. W. Lippits, Overveen, Voorzitter. G. A, v. 'd. Meij, Secretaris, Zandivoorterpad 7, Overveen. Mevr, Bar-Taphorn, Overveen, Penningmeesteresse. Mevr. Wilhelm, Overveen. M-ej. T. Bijvoet, Overveen. Dr. C, Bos, Overveen, L. Botrvy, Overveen, J. G. van Kesisel, Overveen, Een vacature, 'De Vereeniging s'telt zich ten doel' het bev'obdenen der ge zondheid' van zwakke en herstellende kinideren uit R.-K. ge zinnen, door hen eenigen tijd in een rustige, gezonde omgeving te 'laten doorbrengen. Afdeeling Bloemendaal. (Opgericht 2 Mei 1876). Bestuur: J. Th. Bornwater, voorzitter, Overveen. H, F. TiHema, onfder-voorzitter, Bloemendaal. A. IJzerman, secretaris, Bloemendaal. S. P. Rijnierse, penningmeester, Overveen. H. L, van Beusekom, Bloemendaal. De afdeeling stelt zich binnen de grenzen der gemeente Bloemendaal ten doel: Samenwerking tot het afweren en beteugelen, van besmette lijke ziekten; tot het verleenen van hulp bij epidemieën en gewone ziektegevallen en tot het helpen bevorderen der alge- meene gezondheidsbelangen. De Wijkverpleging van de afdeeling Bloemendaal der Noord-

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 354