Voetbalvereeniging B(loemendaal) Volksweerbaar heid) C(ombinatie) „Bloemendaal". Adr. Cassee Jr., Voorzitter. Korfbalvereeniging „Sport Vereent". Bloemendaalsche Gymnastiekvereeniging. 341 A. F. Bos, Voorzitter, Overveen. M. J. Vink, 1ste Secretaris-Penningmeester, Tetterodestraat 44, Haarlem, H. van der Laan( Haarlem, L, van der Valk, IJmuiden, W. Waalewijn, 2de Voorzitter B. A, Dammers, Velsen. P, J, Hekker, Schoten, J. Romp, Schoten. D. C. Houtgraaf, Bloemendaal P, Alders, Schoten. H. P. Spoor, Haarlem, H, Noort, Santpoort. M. A. Hoeben, Schoten. A. van Pelt, Lisse. A. J. P. Janssen, Overveen. L. van den Burg, Lisse. J. Lindeman, Bloemendaal. H. v. Tongeren, Vogelenzang J. Beijk, Secietaris, Haemstedeplein 37, Heemstede. M, J. Jansen, Penningmeester. C. A. Bakker, Commissaris. C. J. Cassee, Commissaris. te Santpoort/Bloemenldaal. Terrein nabij de Ruïne van Brederod'e. D. Klay, Voorzitter. J. A. die Vries, Secretar.s, Prov. Ziekenhuis, Santpoort (Stat.). Mej. G. Muller, Penningmeesteresse. Commissarissen: B. Kuiper. K. Munsterman. Gevestigd te Bloemendaal. Opgericht 22 Augustus 1918. (Koninklijk goedgekeurd 17 Sept. 1919.) De Vereeniging heeft ten doel de bevordering van den wel stand van het lichaam en het opwekken van belangstelling in de gymnastiek. Oefeningen worden gehouden in het lokaal van de Ge meenteschool De Genestetweg: voor jongens Woensdag van 6,308 uur, mannen 8 10 uux, voor meisjes Donderdag van 6.308 uur, dames 8 10 uur. Directeur: P, A, Kok, De Genestetweg 28, lel. 22251. W. Pronk, Voorzitter, Hooge Duin en Daalscheweg 2. A. Cassee, Penningmeester, Korte Zijlweg 25, Overveen. F. J. Rikkerink, Secretaris, Heemstede, Lanldlziohtlaan 54.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 361