Nederduitsch Hervormde Kerk. 31 Kerkeraad. Voorzitter: Ds. J. C. van Dijk, Ouderlingen: H G. van Riessen, H. Hogenbirk en J. P. van Leeuwen, Diakenen: K, Koopman, H. Beekman, J, F, Clausing, Kerkvoogden. Jhr. Mr, E, H. E, Teding van 'Berkhout, Voorzitter, Mr. W. M, J, van Luttersveld, Secretaris, C. F. Bierens de Haan, Penningmeester. Aan de Hervormde Gemeente is tot hulp van den predikant verbonden de heer K. Koopman. De diensten in het Kerkgebouw te Bloemendaai worden ge houden Zondagsmorgens om tien uur. Van September tot Zondag vóór Palmzondag óók Zondags avonds om vijf uur. Sedert 1 Januari 1927 is er ielderen Zondag om 10 uur dienst in de nieuw gestichte kerk te Overveeni aan de Ramplaan, In de wintermaanden worden bovendien bijbellezingen, voor ieder toegankelijk, gehouden Donderdagsavonds om acht uur, om de veertien dagen, in het gebouw ,,Maranatha". De plaatsen in het Kerkgebouw worden door H.H, Kerk voogden beschikbaar gesteld na schriftelijke aanvrage aan den heer Jhr. Mr. E. 'H. E. Tedinig van Berkhout, Rijperweg. Onmiddellijk na het electrische belletje, om 10 uur en 5 uur zijn alle plaatsen, voor zoover onbe'zet, voor ieder vrij, Naast het werk van Diakenen bezit de Hervormde Gemeente nog een fonds genaamd: Gereformeerde Armen, waarvan de baten strekken voor de behoeften1 van protestanten, die niet door aanneming lidmaat der Hervormde Kerk zijn. Viermaal per jaar wordt daarvoor een schaal-collecte in de Gemeente gehouden. Het beheer is opgedragen aan Heeren Armmeesters: J. H. van Leeuwen,, P, E, van der Werff en P. N. Zwart. De Jeugddienst De Jeugdcommissie organiseert godsdienstoefeningen voor jon gens en meisjes van 12 tot 16 jaar. De bijeenkomsten worden gehouden Zondagsmorgens van 10 tot 11 uur in het gebouw .Maranatha", Donkere Laan.

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 43