R.-K. Kerk van de Allerheiligste Drie-Eenheid. R.-K. Kerk, Overveen. wintermaanden, een of meer Zendingsstudiekringen georgani seerd, die eveneens in de consistorie samenkomen. De Geref, Jongelingsvereeniging ,,Rehoboth" houdt haar vergaderingen elke Woensdagavond 8 uur in het bijgebouw van de Kerk, Hoek ZomerzorgerlaanBloemendaalscheweg, Pastoor: L. J. Willenborg, Kapelaan, J. van Muyen. Kerkmeesters: Th. Blans, Aug, Goossens Sr., Fr, Nieuwen- huys, Joh, Hillen de Lelie, Godsdienstoefeningen. Op Zon- en Feestdagen. Des morgens: Gelezen H. Missen met predikatie om 7 en 9 uur, Gezongen H. Mis, met predikatie, om half 11, Des avonds 7 uur: Lof met predikatie. Op dagen in de week: Des morgens: gelezen H. Missen om 7,30 en 8,15 uur. Des avonds 7,30 uur: Lof of stil bezoek bij het H- Sacrament. Gelegenheid om te biechten is Zaterdagavonds van 59,j uur en ie deren ochtend van 6.1,-8,45 uur. Des Zondags alleen voor hen, die door de week niet kunnen komen. De kerk is den geheelen dag geopend. Een kleine bibliotheek staat ook ten dienste voor allen, die nader de katholieke godsdienst willen bestudeeren, Men ver- voege zich aan de pastorie. Korte Zijlweg 7. Pastoor: G. van Niekerk. Kapelaan: W. J, G, van Dijk. Kerkmeester: P. Rijnierse, seer.; J. W, Roozen, penningm.; F. J. Eldering, J. W. Lippits. Uren der H.H. Missen, op Zon- en Feestdagen: 7 uur. 8.30 uur en 10 uur de 'Hoogmis, In de week de H.H, Missen te 7 uur, 7.30 en 8.30 uur, Eiken Zondag- en Zaterdagavond te half acht 'het Lof. 3

Adresboeken Bloemendaal | 1927 | | pagina 45