Mej. Dra. N. Meyer, Leerares in de Duitsche Taal en Letterkunde. P. de Nobel, Leeraar in Zang. Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in de Klassieke talen. Drs. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in de Klassieke talen. A. F. Pieck, Leeraar in Teekenen. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar in de Handelswetenschappen en Staatswetenschappen. Dr. Jac. P. Thijsse, Leeraar in de Plant- en Dierkunde. Drs. G. J. Tiessens, Leeraar in Scheikunde. Drs. L. A. Tromp, Leeraar in de Wiskunde. H. Tuin, Leeraar in Handenarbeid. S. Ph. de Vries, Leeraar in het Hebreeuwsch. L. Neuteboom, Leider van den Handenarbeid. Mej. A. IJzerdraat, Leerares in Handenarbeid. Drs. F. Zaman, Leeraar in de Fransche Taal en Letterkunde. Mej. Mr. E. Hijmans, Administratrice en Secretaresse. Het Lyceum heeft een gemeenschappelijken onderbouw van twee jaren (klasse I, II), een afdeeling Gymnasium (klasse III, IV, V, VI), een H. B. School 5-jarige cursus (klasse 3, 4, 5) en een Literair-Economische afdeeling (klasse 3, 4, 5). Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag 10lh12 uur aan het Schoolgebouw en Maandagavond 89 uur. Prospectus verkrijgbaar bij de administratie (Mej. Mr. E. Hij mans) aan het Schoolgebouw. ,,'T KOPJE". Meisjesschool voor Middelbaar Onderwijs met 5-jarigen cursus en Litterair-economische H B. S. Internaten op 't Kopje en 't Lage Kopje. Dagschool: Koepellaan 8, Bloemendaal. Schoolgeld tot 400.(Gemeenteregeling voor Bloemendaal en Heemstede). Directrices: Mej. H. J. M. A. Barger, leerares in de Aardrijkskunde. Mej. H. Barger, Leerares Engelsche Taal en Letterkunde. Leeraren en leeraressen Mevr. BoldinghGoemans, Leerares in de Fransche Taal en Letter kunde. Mej. Dra. A. Duinker, in de Fransche Taal en Letterkunde. Mej. G. Kooyker, in de Duitsche Taal en Letterkunde. Mej. C. D. ten Bruggecate, in de Engelsche Taal en Letterkunde. Mevr. Dr. J. M. A. ten Broeke, in de Natuur- en Scheikunde en Nationale Historie. Mej. Dr. G. Janssen, in de Wiskunde en Natuurkunde.

Adresboeken Bloemendaal | 1928 | | pagina 295