KERKGENOOTSCHAPPEN NEDERDUITSCH HERVORMDE KERK. Kerkeraad: Voorzitter: Ds. J. C. van Dijk. Ouderlingen: H. G. van Riessen, H. Hogenbirk, J. F. Clausing en J. Ouwehand. Diakenen: K. Koopman, H. Beekman, M. B. Bonting en D. L. J. Spaling. Kerkvoogden: Jhr. Mr. E. H. E. Teding van Berkhout, Voorzitter. Mr. W. M. J. van Lutterveld, Penningmeester. C. FBierens de Haan, Penningmeester. Aan de Hervormde Gemeente in tot hulp van den predikant ver bonden de heer K. Koopman. De diensten in het Kerkgebouw te Bloemendaal worden gehouden Zondagsmorgens om tien uur. Van September tot Zondag vóór Palmzondag óók Zondagsavonds om vijf uur. Sedert 1 Januari 1927 is er iederen Zondag om 10 uur dienst in de nieuw gestichte kerk te Overveen aan de Ramplaan. In de wintermaanden worden bovendien bijbellezingen, voor ieder toegankelijk, gehouden Donderdagsavonds om acht uur, om de veer tien dagen, in het gebouw „Maranatha". De plaatsen in het Kerkgebouw worden door H.H. Kerkvoogden be schikbaar gesteld na schriftelijke aanvrage aan den heer Jhr. Mr. E. H. E. Teding van Berkhout, Rijperweg. Onmiddellijk na het electrische belletje, om 10 uur en 5 uur zijn alle plaatsen, voor zoover onbezet, voor ieder vrij. Naast het werk van Diaken bezit de Hervormde Gemeente nog een fonds, genaamd: Gereformeerde Armen, waarvan de baten strekken oor de behoeften van protestanten, die niet door aanneming lid maat der Hervormde Kerk zijn. Viermaal per jaar wordt daarvoor een schaal-cóllecte in de gemeente gehouden. Het beheer is opge dragen aan Heeren Armmeesters: J. H. van Leeuwen, P. E. van der Werff, P. N. Zwart en H. C. Kohier. De Jeugdienst. De Jeugdcommissie organiseert godsdienstoefeningen voor jongens en meisjes van 12 tot 16 jaar. De bijeenkomsten worden gehouden Zondagsmorgens van 10 tot 11 uur in het gebouw „Maranatha" Donkerelaan.

Adresboeken Bloemendaal | 1928 | | pagina 46